سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

آموزش زبان انگلیسی، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان انگلیسی

آموزش اینترنتی زبان انگلیسی

نیازی نیست نیمه راه ول کنی!

خوب دیگه الان اوضاع یه جوریه که شما فقط کافیه که برای یادگیری زبان انگلیسی اراده بکنید، هزاران مجموعه با شیوه  های مختلف برای خدمت رسانی به شما آماده خواهند بود.

کاملا هم قابل پیش بینیه! خود شما حتی قبل از اولین جلسه آموزشی، میتونید حدس بزنید که قراره چی به شما آموزش بدن، و بدون شک برای صد ها نفر یا حتی هزاران نفر، متد و شیوه آموزش یکسانه

اما واقعا چند نفر رو میشناسید که با این  شیوه به زبان انگلیسی مسلط شدن؟

از هر ده نفر که اقدام به یادگیری زبان میکنن، چند نفر واقعا به خواسته هاشون از آموزش میرسن؟؟

نهایتا دو الی سه نفر از هر ده نفر!!

باقی یا نیمه راه ول کردن یا به اون تسلط مورد نظر نرسیدن و حتی در بیان تسلط نسبی خودشون در جمع، مشکل دارن!

دوره های باشگاه اومند!

کلاس آنلاین زبان انگلیسی در باشگاه اومند معنای دیگه ای داره، معمولا همه ی ما انتظارمون از آموزش زبان خیلی تکراری شده، بریم زبان رو یاد بگیریم، اول از پایه و مرحله به مرحله بریم تا پیشرفته بشیم، تقریبا شیوه ی همه به همین صورت است اما همچنان میبینیم که افراد زیادی در یادگیری زبان ناکام هستند و بعد از مدتی خیلی ها بی نتیجه اون رو کنار میذارن، اما در باشگاه اومند شیوه ی تدریس زبان انگلیسی متناسب با سن، شرایط آموزشی و شخصیتی هر فرده، در باشگاه اومند هدف همه چیزه و هر کسی متناسب با هدفی که از یادگیری داره در گروه مخصوص به خودش قرار میگیره تا به همون آدمی تبدیل بشه که انتظارش رو داره، قطعا اهداف هر کس از یادگیری زبان متفاوته و همینطور شرایط شخصیتی و آموزشی هر کس هم متفاوته، ما در باشگاه این تفاوت ها رو در نظر میگیریم و برای هر گروه شیوه ی منحصر به فرد و مطابق با اهدافشون رو طی میکنیم، براشون اتاق های گفتگو میذاریم و مسیر یادگیری شون رو با رقابتی سالم آنالیز میکنیم.
اینجا هدف یادگیری دوره زبان انگلیسی نیست، بلکه حرفه ای شدن در هدفمون به واسطه یادگیری زبانه

خوب حالا تا همینجا نگه دارید!
ازتون چند تا سوال دارم…
مگر غیر از اینه که هر کس یک هدف خاص و شرایط آموزشی مشخص داره؟!
مگر غیر از اینه که هر کس دلیل جداگانه ای برای آموزش زبان انگلیسی داره؟!
مگر غیر از اینه که هر کس با توجه به شغل و هدف مورد نظرش، به شیوه ی متفاوتی از  کلاس زبان انگلیسی استفاده میکنه؟!

کلاس زبان انگلیسی
آموزش آنلاین زبان انگلیسی

خوب با وجود همه ی این ها چی میشد اگر آموزش زبان انگلیسی، بر اساس اهداف شما بود واقعا؟
از این حالت از پیش تعیین شده خارج، و به جای معلم محور بودن، کاربر محور میشد!.
مثلا کسی که اهداف مدیکال و پزشکی داره اونجوری زبان انگلیسی رو یاد میگرفت که مورد انتظارِ یک پزشکه!
یا یک وکیل یا یک مترجم یا یک ورزشکار اونجوری زبان انگلیسی رو یاد میگرفتن که متناسب با هدفشون باشه!

هر کس اصطلاحات و شیوه بیان حوزه خودش رو نیاز داره!
خوب این دیگه یک رویا نیست!
باشگاه اومند دقیقا همین متد و روش رو داره
شما رو بر اساس اهدافتون در گروه های کوچک تقسیم میکنه و زبان رو بر اساس هدف شغلی و آموزشی شما بهتون یاد میده
بهش یک دقیقه فکر کنید!
چقدر میتونه در ایجاد انگیزه و تاثیر گذاری روی یادگیریتون مفید باشه
این اومنده!
شما به این مدل کلاس زبان انگلیسی احتیاج دارید!

آموزش زبان انگلیسی

توصیه یکی از مدریس خوش فکر زبان انگلیسی

توصیه یکی از مدرسین آموزش زبان انگلیسی
Play Video about توصیه یکی از مدرسین آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان انگلیسی

خوب حالا وقتشه که بدونید این شیوه خلاقانه و متفاوت آموزش زبان انگلیسی که مدام ازش صحبت میکنیم دقیقا چیه!

در باشگاه اومند ابتدا هدف شما از آموزش زبان انگلیسی مورد آنالیز قرار میگیره. این اولین و مهم ترین تفاوت شیوه آموزش اومندیه! در این مرحله ما باید بطور کامل متوجه بشیم که شما قصد دارید به چه دلیل در کلاس زبان انگلیسی شرکت کنید و کاربرد آموزش زبان انگلیسی برای شما چیه؛ تا متناسب ترین شیوه  برای یادگیری شما مشخص بشه.

در مرحله بعد تعیین سطح شما انجام میشه و مشخص میشه که شما در چه پایه و سطحی نسبت به هدف خودتون قرار دارید. دقت کنید که تعیین سطح و مشخص شدن پایه شما بعد از بررسی هدفتون انجام میشه! چون شما باید نسبت به هدف و مسیر خودتون سنجیده بشید نه یک شیوه تعیین سطح عمومی که برای تمامی افراد به صورت یکسان اجرا میشه!.

سپس در مرحله بعد براساس نیازهای شما جهت رسیدن به هدف، روال کلاس زبان انگلیسی شما مشخص میشه و با یک برنامه ریزی سنجیده شده، کلاس های شما شروع میشه.

در جلسه اول براساس شرح حالی که مدرس از شما گرفته، استراتژی یادگیری یا همون نقشه راه شما بطور کامل مشخص میشه و شما براساس این نقشه بنفش💜 در هر جلسه مباحث مرتبط با هدفگذاریتون رو یاد میگیرید.

در این جلسات تاکید آموزش تخصصی بر یادگیری مهارت های موردنیاز برای هدف شماست. مثلا اگر شما لازم باشه که نامه های رسمی یا ایمیل های رسمی رو بخونید و بهشون پاسخ بدید، تسلط به گرامر و مهارت نوشتاری یکی از اصلی ترین نیازهای شماست. یا اگر هدف شما از نوع مطالعات پژوهشیه، شما نیاز دارید بعد از یادگیری واژگان تخصصی، تمرکزتون رو روی تقویت مهارت خواندن بذارید.

یا مثلا در مسیر تبدیل شدن به یک مربی ورزشی هستید، اصطلاحات و شیوه بیان اون حوزه رو، فرا میگیرد.

این ها مثال های جزئی بودن و هر هدفی آموزشی با شرایط خودش رو داره.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش زبان انگلیسی را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

پادکست شیوه ی آموزش زبان انگلیسی در کلاس آنلاین زبان انگلیسی باشگاه اومند

با صدای مدیریت باشگاه جناب آقای صدری زاده

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان انگلیسی

در کنار آموزش تخصصی براساس هدف و نیاز شما، آموزش عمومی مهارت های چهارگانه زبان (مهارت های شنیداری، نوشتاری، مکالمه و خواندن) که شاید به اقتضاءِ هدفتون بهش نیاز داشته باشید بصورت همزمان به شما ارائه میشه، اما هرکدوم بصورت هدفمند و هدایت شده و به میزان لازم به شما ارائه میشه.
این مدل دوره زبان انگلیسی بهره‌‌وری بالایی داره به دلیل این که از آموزش مسائل اضافه جلوگیری میشه و تمرکز روی نیاز شماست. بنابراین حتی در مدت زمان کوتاه تر میتونید پیشرفت خودتون رو در این مسیر نسبت به شیوه های یکسان و مدرس محور آموزش زبان انگلیسی ببینید.
اجازه بدید یه مثال هم بزنیم تا کاملا شیوه بنفش و هیجان انگیز کلاس زبان انگلیسی در اومند رو درک کنید!
اگر هدف اصلی شما مهاجرته پس باید مشخص بشه که قصد شما از مهاجرت چیه! به عبارت دیگه باید مشخص بشه که شما بعد از مهاجرت قراره چه کاری انجام بدید و در چه موقعیت هایی از زبان انگلیسی‌ استفاده کنید. مثلا اگر شما عضوی از کادر درمان باشید و قصد داشته باشید در بیمارستان مشغول به کار بشید، مسلما هدفتون متفاوت از کسی هست که برای تحصیل مهاجرت میکنه.

پرچم انگلیس

در اینصورت شما قراره در یک شهر انگلیسی زبان زندگی کنید پس باید توانایی صحبت های اولیه و عمومی رو داشته باشید تا بتونید از پس زندگی خودتون بر بیاید. شاید بخواید به اون کشور سفر کنید و در محل کار هم با همکاران خودتون ارتباط برقرار کنید؛ پس به زبان عمومی به منظور برقراری ارتباط موثر با دیگران نیاز دارید. شاید لازم باشه که مصاحبه کاری انجام بدید بنابراین به عبارت ها و جملات خاص مصاحبه کاری احتیاج دارید‌. و مهم تر از همه، شما قراره بعنوان عضوی از کادر درمان در بیمارستان کار کنید پس باید در اولین قدم کلمات و عبارت های ساده مواجهه با بیماران و شرایط درمانی رو یاد بگیرید. سپس به سراغ واژگان و عبارات تخصصی مدیکال برید و یاد بگیرید چطور با لحن و جمله بندی پزشکی درباره یک کیس خاص با همکاران مرتبط صحبت کنید.
با این شیوه شخصی سازی شده، شما آموزش زبان انگلیسی رو در مسیر علاقه و هدف خودتون دنبال میکنید، انگیزه و اعتماد به نفس شما افزایش پیدا میکنه و دوره زبان انگلیسی برای شما تبدیل به یکی از لذت بخش ترین اقدامات در مسیر هدف میشه! پس میتونید با خیال راحت با رها کردن کلاس های زبان انگلیسی در نیمه راه -که در اکثر موارد جزء جدایی ناپذیر یادگیری زبان شده- خداحافظی کنید!

نمونه ویدیو نکات طلایی ( تکمیلی بعد از جلسات آموزشی ) آموزش آنلاین زبان انگلیسی در باشگاه اومند

مدرس خانم نشاطیان

پخش ویدیو

شیوه طبقه بندی باشگاه در آموزش زبان انگلیسی

در باشگاه اومند بر اساس تعداد افراد سه مدل شیوه برگزاری کلاس زبان انگلیسی وجود داره :

۱)خصوصی
۲)نیمه خصوصی
۳)عمومی

باشگاه اومند در هر زمینه ای دقیق عمل میکند و همه چیز سر جای خودش قرار دارد‌‌ و کوچک ترین مسئله ای از قلم نمی افته!.
نکته بسیار جالبی که باشگاه اومند رو نسبت به سایر مجموعه ها متمایز میکنه، حساس بودن باشگاه بر تعداد افراد موجود در هر کلاس میباشد‌‌.چرا که همونطور که در ابتدای متن گفتیم کلاس های ما کاربر محور هستند.
این کاربر محور بودن یعنی چی؟
یعنی شما و اهدافتون در صدر کلاس قرار میگیرید و غالبا معلم بر اساس شما بهتون آموزش زبان انگلیسی رو ارائه میده.چی ازین بهتر؟!
به همین دلیل در کلاس های عمومی باشگاه اومند کاربران موجود در هر کلاس نهایتا ده نفر خواهد بود و بیشتر از ده کاربر حضور ندارند و اینگونه کیفیت کلاس و بازدهی کاربران موجود در هر کلاس تا حد قابل توجهی بالا میره.و هدف ما هم بالابردن کیفیت کلاس های شماست.
کلاس های اومند یک جمعیت محدودی داره که باعث میشود شما بتونید در کلاس با معلم ارتباط مثبت و مفیدی بگیرید و به راحتی سوالات خودتون رو در طول آموزش آنلاین زبان انگلیسی از او بپرسید و  این دقیقا تفاوت اصلی باشگاه، در برگزاری کلاس آنلاین زبان انگلیسی با سایر مجموعه  های آموزش زبان انگلیسی است.
حالا منظور ما از تفاوت دقیقا چیه؟
منظور از این تفاوت اینه که در سایر مجموعه های آموزش زبان انگلیسی ،ممکنه بیشتر از ده نفر در یک کلاس حضور داشته باشند.
وقتی شیوه برگزاری کلاس ها این مدلی باشه کنترل و مدیریت کلاس برای استاد،باتوجه به هر کاربر سخت میشه و عملاً کیفیت و بازدهی کلاس پایین می آید.

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

عملا یعنی چی؟

یعنی شما دیگه اون کلاس را کاربر محور نمیبینید و عملا کلاس معلم محور خواهد شد،معلم در کلاس متکلم وحده میشه وفقط خودش صحبت میکنه و روند کلاس رو جلو میبره و شما غالبا مجبور به یادگیری و نُت برداری در حین کلاس میشید.نمیتونید سوالات خود رو به طور مرتب در طول کلاس بپرسید چون تعداد کاربران بالا در این کلاس باعث نقض این قابلیت شدند و عملاً زمان کافی ،برای همه وجود نداره!.

ولی کلاس زبان انگلیسی در باشگاه اومند کاملا عکس این موضوع میباشد.در واقع شما محورید.اشکالات شما قرار حل بشن.هدف شما در اولویت قرار میگیره.لذا تفاوت اصلی باشگاه در شیوه برگزاری کلاس های عمومی همین موضوعه.

برای باشگاه اومند کاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند و هر کاربر پشتیبان مخصوص خودش رو دارد و به طور شگفت انگیزی پیگیری میشوند.عملاً با وجود معلم و پشتیبان های باشگاه اومند کاربر از همه جهت ساپورت میشه و یک تیم قوی و منظم قراره که به روند پیشرفت کاربر کمک کند و کاربر رو به هدف اصلی خودش برسونه.فوق العاده نیست؟چی از این بهتر؟!!!

 در برگزاری کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی این مسئله بیشتر هم به چشم میخوره و جمعیت کلاس ها محدودتره.

جمعیت کلاس های نیمه خصوصی، دو الی پنج نفر میباشد.   جمعیت کلاس های خصوصی همونطور که از اسمش پیداست برای یک نفر میباشد و تک نفره ست.

در برگزاری کلاس ها هیچ سوالی از قلم نمیوفتد!!

معلم آماده است که به تمام سوالات شما پاسخ بده،اشکالات شما را برطرف کنه،بر تقویت زبان شما تمرکز کنه.

تازه در طول هفته از طریق پشتیبان ها با معلمان خود در ارتباط هستید!! حل تکالیف و گزارش کارهفتگی  یکی از مهم ترین کارهایی است که کاربر باید انجام بده و پشتیبان ها این موضوعات رو کنترل میکنند.

یعنی شما به طور روزانه،هفتگی قراره ساپورت بشید و

در مجموع شما در باشگاه با یک آموزش کاربر محور روبرو هستید.پس خیالتون راحت،تا میتونید قراره سوال بپرسید و بدونید، آموزشی رو میبینید که قراره یک ساله دیگه،دوساله دیگه،پنج سال دیگه به دردتون بخوره.قرارنیست بخاطر اینکه نمیدونید چه ربطی به اهداف شما داره ولش کنید. اینجا بیشتر عاشق آموزش زبان انگلیسی خواهی شد. در اومند خیلی سریع با روند تغییرات خودت رو به رو میشی.در واقع شما قلب بنفش اومند هستین💜

آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی (تکالیف بعد از جلسات) در باشگاه اومند

کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی
Play Video about کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان انگلیسی

عملیات آموزش زبان انگلیسی در باشگاه اومند

خببب بچه ها!تا اینجای کار که در رابطه با کلاس‌ها و مسائلشون صحبت کردیم و آشنا شدیم ولی حالا،نوبت اینه که در مورد مسائل متفرقه و مسائلی که پیش رو داریم  هم گفت و گویی داشته باشیم..

خب برای شروع،باید بگم که اصلا چیز ترسناکی وجود نداره😅ما در این دوره،ما شما را تو دسته های مختلفی دسته بندی می کنیم؛خب میپرسی بر اساس چی؟؟یعنی اینکه، در هر کلاس و با توجه به شرایط جوی و درسی اون کلاس، چالش‌هایی متفاوت برای شما برگزار خواهد شد که افراد اون کلاس زیان انگلیسی،که قراره شما باشید،بتونن یجورایی در یک رنکینگ مشخص باهمدیگه رقابتی داشته باشن و در نهایت مشخص بشه که چه کسی و در واقع به چه صورت برنده اون رقابت هاست.فکرشو کن،جداً هیجان انگیز نیست؟؟؟

البته یک لحظه!!!اشتباه نکنید…اصلا قرار نیست رقابت طوری باشه که یک نفر اول باشه و یک نفر دیگه سوم و جایزه ای این وسط از دستتون بره آآآ.نخیر!بلکه هرکسی در یک جنبه‌ای که در اون خلاق تره میتونه برنده این رقابت باشه.ما جنبه‌ی برنده‌ی شما را در این کلاسها و رقابت ها پیدا می‌کنیم و هر کس با توجه به جنبه‌ای که در کلاس‌ آنلاین زبان انگلیسی داره،در جلسات مربوط به اون محور و جنبه‌ی خودش سرگروه می‌شه و میاد اون مباحث چالشی خودش رو در کلاس زبان انگلیسی مطرح می‌کنه و‌ یجورایی کلاس رو به جلو می‌بره. همچنین،علاوه بر این موضوع ما در انتهای هر دوره آموزش زبان انگلیسی یک آزمون آنلاین جامع از مباحث و مطالبی که در اون دوره با شما به اشتراک گذاشتیم و آموزش دادیم برگزار میکنیم؛و باز نتیجه اون آزمون هم در تعیین رنکینگ بسیااار تاثیرگذار خواهد بود..

ولی بچه ها مورد بعدی که در آموزش زبان انگلیسی باشگاه اومند، بسیار قابل توجه هستش،اینه که شما بعد از پایان هر دوره، یک گواهی معتبر با مهر باشگاه  از ما تحویل می‌گیرین هم چالش و هیجان،هم اموزش و یادگیری و هم از همه مهمتر یک مدرک معتبر.پس دیگه نگرانی ای بابت مدرک هم ندارید..😌

 راستی!علاوه بر این، چالش‌هایی که در هر جلسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی مطرح میشه(البته گفته باشم چالش هایی کاااملا متفاوت از چالش های عجیب و غریب تیک تاک یا اینستاگرام..😅)،که مسیر دوره آنلاین زبان انگلیسی رو هدایت می‌کنه.یعنی قرار بر این نیست که شما هربار جلساتی رو با موضوعات تکراری و خسته کننده ای که اکثر ما قطعا تجربشو داشتیم😬بگذرونید.

بهترین متد آموزش زبان انگلیسی

البته منظورم این نیست که سرفصل‌های مشخصی وجود نداره آآآ!!!نه، اصلا.اتفاقا برعکس.سرفصل ها کاملا مشخص و بیسیک هستن منتها شیوه‌ی تدریس اون سر فصل‌ها بر اساس اهداف شما و نسبت پیشروی شما در جلسات گذشته تعیین میشه و لذا شما قراره در هر جلسه چیزی را یاد بگیرید که ادامه‌ی واقعی جلسات قبل و کاملا مرتبط با موضوع درس هستش.لذا حافظه کوتاه مدت و بلند مدت شما دچار یه تحریک و قلقلک باحالی میشه و اینجوری نه تنها مطالب رو فراموش نمی کنید،بلکه تاثیرگذاری اون مطالب در ذهن شما خیلی بیشتر هم میشه و به راحتی بسیاری از مطالب ملکه ذهنتون میشه.لذا غالبا در هر جلسه آموزش زبان انگلیسی یک چیز جدید یاد می‌گیرید و اون چیز جدید،قطعا چیزی هستش که در یک دوره آموزش زبان انگلیسی انتظارش رو دارید…(به این قسمت دوم جمله‌ی من خیلی خوب دقت کنید!!!)

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی در باشگاه اومند

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده حال کردن و دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوزو محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن تو تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن(البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم،باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره ، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارس یا دانشگاهشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدئو کال تو واتس اپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ(مدیر واتس اپ)بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتس اپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرت مند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

نظارت و رضایت کاربران از کلاس آنلاین زبان انگلیسی باشگاه اومند

رضایت کاربران از آموزش زبان انگلیسی
Play Video about رضایت کاربران از آموزش زبان انگلیسی

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش زبان انگلیسی را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

خب بریم سراغ مزیت ها

1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه،

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد و نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن هستیبا ورژن جدید دنیایی

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن یه آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا)شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میوفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی .

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره ش صرفا دو تا کلیکه!!

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، آنلاین خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هبچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نذار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره،(از ما گفتن بود ))

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودیو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیوفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کنندست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن .

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه .

توی این شرایط باید زرنگ باشی ؛ تا هم بتونی پس انداز کنی ، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم ، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکر تو به کار بندازی.

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی ؟یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه .

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه) .

نمونه ویدیو نکات طلایی ( تکمیلی بعد از جلسات آموزشی ) آموزش آنلاین زبان انگلیسی در باشگاه اومند

مدرس خانم نشاطیان

Play Video about نمونه ویدیو نکات طلایی

منابع آموزش زبان انگلیسی

خوب بحث شیرین منابع آموزش زبان انگلیسی! خوب تا به اینجای کار متوجه شدید قطعا که باشگاه شعارش آموزش کاربر محوره! به همبن دلیل در کلاس آنلاین زبان انگلیسی باشگاه اومند، به هیچ عنوان منابع ثابتی استفاده نمیشن بلکه در نظر گرفته میشه که شما متناسب با تعیین سطح زبان انگلیسی، در چه وضعیتی هستین سپس هدفگذاری تون مورد بررسی قرارمیگیره و بر اساس روال جلسه ی اثل شرح حال شما، منابع مورد نظر بهتون معرفی میشه، مثلا در دو کلاس محتلف یا یک مدرس واحد، ممکنه دو تا کتاب متفاوت استفاده بشه، (چرا؟؟ چون اهداف و شرایط کاربر ها اقتضا میکرده!) همین قدر شیک و تمیز!

در کل این ۵ کتاب بهترین منابع کتابی آموزش زبان انگلیسی هستن

  • Four corners
  • Top notch
  • American English file
  • English grammar in use
  • Speak out

آموزش زبان انگلیسی در مدت کوتاه

این یکی رو که اصلا راجبش بحث نکنید، چون اصلا همچین موضوعی زمان مشخصی نداره! آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک دریایت و شما هرچقدر ازش بدونید کمه!! ما متناسب با نیاز شما از آموزش زبان انگلیسی، تعداد ترم های مشخصی رو قرار میدیم و نظرات خودمون رو ارائه میدیم، شما هم متناسب با شرایط خودتون تعداد ترم هایی رو که میتونید در کلاس آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنید، مشخص میکنید و در نهایت سطح یادگیری و آمادگی شما پایان هر ترم اعلام میشه و شما متناسب با اون تصمیم میگیرید که آیا آماده برای اهدافتون هستید یا خیر. هر گیزی خارج از این بدون شک غیر علمی به حساب میاد!.

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشه؟! بهترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی چیه؟!

سوال اول رو که باید ارجاع بدم به پاراگراف قبلی! آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی رو صرفا شما تعیین میکنید، تعیین سطح زبان انگلیسی شما، هدف شما، نقاط ضعف و قوت شما و… در واقع آموزش زبان انگلیسی صفر تا صد یا آموزش زبان انگلیسی از پایه موضوعاتی هستن که در هدفگذاری و تعیین سطح شما به طور کامل مسخص میشن و قبل از اون هر چیزی که راجب این دو موضوع میشنوید یک مطلب زردی بیش نیست و نخواهد بود… و در آخر بهترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی شیوه ای است که به شما این حس رو بده که در زمینه ی کاری، اهداف یا آرزوهاتون میتونید به یک زبان دیگه صحبت کنید، رویا پردازی کنید، برنامه ریزی کنید و…. این یعنی شیوه کاربر محور در کلاس زبان انگیلسی!!

*اعتبار باشگاه اومند، برای شما یک مدرک پایان دوره زبان انگلیسی به همراه داره…*

هر دوره از آموزش های مهارت شما که با موفقیت به اتمام برسه ، متخصصین باشگاه با توجه به توانایی شما یک مدرک پایان دوره با مهر و در سربرگ رسمی باشگاه، برای شما آماده میکنن، که در اون مدرک به سطح و توان شما اشاره میشه و به این معنی است که شما در یک مجموعه معتبر، فلان مهارت یا دوره رو با موفقیت سپری کردید(مدرک مذکور هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی، قابل دریافته)

در نهایت آموزش زبان انگلیسی در باشگاه اومند…

خب،داریم به انتهای بحث نزدیک میشیم طبق مباحثی که پیشتر ارائه شده، مطمئناً متوجه تفاوت های اساسی شیوه آموزشی زبان انگلیسی باشگاه اومند شدید و اما در انتها لازم میبینم موارد خاصی را با شما در میان بگذارم؛

همه ما میدونیم که آموزش زبان انگلیسی از اهمیت باور نکردنی برخورداره، هر فرد با هر شرایط و هدفی باتوجه به وضعیت فعلی جهان، بلااستثنا یادگیری زبان از نیازهای اولیه اون به حساب میاد.

(کلیشه‌ای ترین عبارت ممکن☺️☺️)

و واقعیت غیر قابل انکاری که این وسط شمارو آشفته‌ تر میکنه، بدیهی شدن این اصله، یعنی گذشت زمانی که زبان انگلیسی آپشن به حساب می اومد و مردم باهاش پز میدادن، در این دوره از تاریخ بشریت یکی از اقلام مهم زنده ماندن محسوب می‌شود😄.

پس وقتش رسیده و نگران زود بودنش نباشید که واقعاً دیر هم شده.

مسئله مهم و بهتره بگم مهم ترین مسئله اینه که شما قبل از شروع مسیرتون در یادگیری هر چیزییی

به کاربردش در زندگیتون ایمان داشته باشید.

 واضح تر بگم؛ فرا گرفتن زبان جدید مخصوصاً انگلیسی

تصمیمیه که روزانه توسط میلیون ها نفر گرفته میشه، اما در آخر همان طور که در اول مقاله هم به عرضتون رسوندیم افراد زیادی نیمه را از ادامه یادگیری دست میکشن!، البته خیلی از مسائل روی این موضوع تاثیر گذاره؛ اما نمیشه تاثیر مجموعه ای که جهت یادگیری انتخاب کردید رو، نادیده بگیرید

 شما باید حداقل در مجموعه‌ی انتخابیتون برای آموزش نهایت دقت رو بکار ببرید و مطمئن باشید این انتخاب اگر درست و اصولی پیش بره شما نصف راه رو رفتید. این مسئله میتونه بار ذهنی شدیداً مثبتی برای شما داشته باشه؛

در مرحله اول خیال شما از نحوه آموزش و استانداردهای روز دنیا راحت میشه

مرحله دوم، اعتماد عمیقی شکل میگیره که گاردتون رو پایین میارید و آماده یادگیری میشید چون خیالتون از اون اطلاعات و علمی که در اختیارتون قرار میگیره کاملا راحته. یک مجموعه تکمیل و متفاوت شمارو وابسته خودش می‌کنه.

مثلاً با چی؟؟

با انحصاری کردن اون آموزش برای شما و هدفتون، با شخصی سازی مسیری که قراره طی کنید، با علاقمند سازی شما به شیوه ای که شخصیتتون ایجاب میکنه.

در ادامه این محوریتی که به دست شما داده شده مسولیت پذیری شمارو تحریک میکنه، این که شما تعیین کننده هستید کاملاً ورق رو به نفع شما برمیگردونه و در مواقعی که انرژی و نیروی شما در حال تحلیله انقدر ارتباط عمیقی حکمفرماست که مجموعه انتخابی شما متوجه تغییرات به شدت جزئی شما میشه و برای اینکه به شما بیشتر خوش بگذره مسیر و عوض می‌کنه و توقفی ایجاد نمیشه.

لازم به ذکر است که در باشگاه تمامی کلاس ها به صورت آنلاین با بروزترین سیستم آنلاین که به صورت انحصاری مختص به خود باشگاهه برگزار میشه!!!

و در این کلاس ها شما در یک ساعت مشخص با یادآوری های قبلی حاضر میشید و محتویات رو استاد به سبک خودتون در اختیارتون قرار میده.

قطعا آنلاین شدن خیلی از مسائل در هر فیلدی کیفیت فوق العاده ای به زندگی ما بخشیده و مسائل آموزشی هم که جای خود داره و  همیشه اهمیت غیر قابل توصیفی داشته و خواهد داشت.

و حالا دیگه با آموزش آنلاین زبان انگلیسی محدودیت های جغرافیایی برای رسیدن به هدف؛ توان مانع شدن رو نداره، به شکلی که با چند اشاره انگشت شما میتوانید بهترین اساتید رو در هر نقطه از زمین داشته باشید،

لذا؛ فراموش نکنید که اگر یک مهارت باشه که باید هر کسی اونو داشته باشه قطعا  زبان انگلیسیه، امیدوارم باشگاه اومند بتونه در این زمینه کاتالیزگر شما برای رسیدن به هدفتون باشه.

برای ارتباط با تیم اومند کافیه یا با شماره باشگاه تماس بگیرید یا هم در همین جلسه رایگان گفته شده نام ، نام خانوادگی و شماره تماستون رو ثبت کنید تا در اسرع وقت متخصصین با شما تماس بگیرند و هماهنگی‌های لازم رو انجام بدن، مطمئن باشید که در همون ابتدای کار توضیحات لازم شمارو یک قدم به چیزی که میخواید هم نزدیکتر و هم کاملاً مطمئن می‌کنه.

میتونید همین الان با باشگاه با شماره زیر ارتباط بگیرید

021-28429823

داخلی 1 تماس بگیرید و اطلاعات مورد نظرتون رو ثبت کنید، لازم به ذکر هم هست که باشگاه اومند در کنار ویژگی های متحیر کننده و هیجان انگیز خودش و باوجود محوریت کاربرانش و شیوه های تخصصی مطرح شده.

شهریه بسیار مقرون بصرفه ای رو برای تمامی اقشار شامل میشه.

در نهایت با توجه به مجوزها ، افتخارات و گواهی هایی که در انتهای همین صفحه میتونید مشاهده کنید از اعتبار بالایی در جهت آموزش آنلاین برخوردار است ،پس اینجا برای شک و تردید زمانی نداری ؛فقط کافیه یه آرزو کنی .

منابع آموزش زبان انگلیسی
منابع آموزش زبان انگلیسی
منابع آموزش زبان انگلیسی
منابع آموزش زبان انگلیسی
منابع آموزش زبان انگلیسی
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان انگلیسی

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button