سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

آموزش زبان انگلیسی کودک و متفاوت ترین شیوه آموزش به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

دنبال آموزش زبان انگلیسی کودک هستی؟؟

آموزش زبان انگلیسی کودک با شیوه ی خلاقانه، علمی، تاثیر گذار و مهم تر از همه بسیار متفاوت در باشگاه اومند ارائه میشه…

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا، دکتر ها، مهندسا، هنرمندا
همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن…

تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی.

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن…

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه…

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان آموزش زبان انگلیسی کودک

سبک جدید اومند!

آموزش زبان انگلیسی کودک متاسفانه این کلمه که شنیده میشه، به این فکر میوفتیم که از پایه و مبتدی زبان انگلیسی رو به فرزندمون آموزش بدیم، اما آیا فکر میکنید این فکر به ذهن کس دیگه ای نرسیده؟؟
هزاران نفر قبل از شما این آموزش رو شروع کردن و بعد نصفه کاره رها شده، چرا؟ چون اولا ارزش گذاری زبان بر حسب اهداف کودک انجام نشده و دوما بر اساس نیاز کودک بهش آموزش داده نشده، واضح تر بگم، اموزش زبان در باشگاه اومند معنای دیگه ای داره، معمولا همه ی ما انتظارمون از آموزش زبان خیلی تکراری شده، بریم زبان رو یاد بگیریم، اول از پایه و مرحله به مرحله بریم تا پیشرفته بشیم، تقریبا شیوه ی همه به همین صورت است اما همچنان میبینیم که افراد زیادی در یادگیری زبان ناکام هستند و بعد از مدتی خیلی ها بی نتیجه اون رو کنار میذارن، اما در باشگاه اومند شیوه ی تدریس زبان متناسب با سن، شرایط آموزشی و شخصیتی هر فرده، در باشگاه اومند هدف همه چیزه و هر کسی متناسب با هدفی که از یادگیری داره در گروه مخصوص به خودش قرار میگیره تا به همون آدمی تبدیل بشه که انتظارش رو داره، قطعا اهداف هر کس از یادگیری زبان متفاوته و همینطور شرایط شخصیتی و آموزشی هر کس هم متفاوته، ما در باشگاه این تفاوت ها رو در نظر میگیریم و برای هر گروه شیوه ی منحصر به فرد و مطابق با اهدافشون رو طی میکنیم، براشون اتاق های گفتگو میذاریم و مسیر یادگیری شون رو با رقابتی سالم آنالیز میکنیم.

اینجا هدف یادگیری زبان نیست، بلکه حرفه ای شدن در هدفمون به واسطه یادگیری زبانه…

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان آموزش زبان انگلیسی کودک

اهمیت یادگیری زبان 

آموزش زبان انگلیسی کودک در باشگاه اومند یک فضای امن برای فرزندان شما است تا در منزل و در کنار شما زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان در این روزها از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا یادگیری زبان دوم از دوران کودکی مزایای خود را دارد.

کودکان باهوشند اما اگر هدایت نشوند این هوش و توانایی که دارند هدر می رود. همانطور که می بینید امروزه برای موفقیت در بسیاری از کارها، زبان انگلیسی می تواند کمک شایانی بکند. اگر می خواهید فرزند شما در آینده به سمت استعداد خود حرکت کند باید بدانید که زبان انگلیسی میتواند چندین قدم او را نسبت به دیگران جلوتر ببرد. همچنین یادگیری زبان انگلیسی باعث تقویت فن بیان کودک می شود و در مسیر پیشرفت در زمینه های شغلی، تحصیلی و زندگی شخصی به کودک شما کمک می کند.

یادگیری غیر حضوری زبان

یادگیری هر زبانی، زبان آموز را در دنیای جدیدی  از فرهنگ، آداب و رسوم مردمی که به آن زبان صحبت می کنند، قرار می دهد. علاوه بر آن با گسترش فضای مجازی، یادگیری یک زبان دریجه ارتباط زبان آموز با افرادی که به آن زبان در سراسر دنیا صحبت می کنند، باز می کند. 

چرا آموزش  آنلاین زبان انگلیسی  برای کودکان در باشگاه اومند

چرا کلاس زبان آنلاین؟؟

پیشرفت تکنولوژی باعث شده منابع نامحدودی در دسترس ما قرار بگیرد و همچنین با وجود پلتفرم های ارتباط دست جمعی و فضای مجازی، بحث آموزش مجازی بسیار داغ شده و در تمام نقاط دنیا دانشگاه ها و مدارس از آموزش مجازی و آنلاین بهره می برند. این موضوع باعث شده تا مسئله رفت و آمد و کمبود زمان تا حدودی حل شود. و حالا بعد از همه گیری کرونا، آموزش آنلاین یک دستاورد بسیار مهم به مبنای آموزش اضافه کرد به نام، از بین رفتن محدودیت جغرافیایی، با آموزش آنلاین میتوان بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی با یک کلیک با مجرب ترین متخصصین کشوری و حتی جهانی که روزی ارتباط با این سطح کیفی رویا بود، ارتباط گرفت و به بهترین و مدرن ترین شیوه، آموزش دید.

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده حال کردن و دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن. عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوزو محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن تو تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

آموزش زبان انگلیسی کودک در باشگاه اومند به صورت آنلاین توسط اساتید مجرب ارائه می گردد.

شیوه آنلاین آموزش زبان انگلیسی
اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن(البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم، باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره ، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت ها، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارسشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدئو کال تو واتساپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ(مدیر واتساپ)بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتساپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرت مند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

آموزش زبان انگلیسی کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکتان به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی برای کودکان را در اختیار کودک شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.

خب بریم سراغ مزیت ها کلاس آنلاین

1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه،

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد و نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن هستیبا ورژن جدید دنیایی

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن یه آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

مورد اول
مورد دوم
2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا)شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهار ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میوفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی .

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره ش صرفا دو تا کلیکه!!

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، آنلاین خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هبچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نزار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره،(از ما گفتن بود ))

رقابت در آموزش زبان کودک

عقب موندن از هم سن و سال ها

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودیو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و…

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیوفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کنندست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن.

کاهش هزینه های کلاس آموزش زبان انگلیسی کودک

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه.

توی این شرایط باید زرنگ باشی؛ تا هم بتونی پس انداز کنی، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکر تو به کار بندازی.

صرفه جویی در هزینه کلاس آموزش زبان انگلیسی کودک
اساتید آموزش زبان انگلیسی کودک

جمع بندی بهتر مطالب توسط استاد

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی؟ یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه .

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه) .

(پیشنهاد میشه مقاله تاثیر آموزش آنلاین بر زبان انگلیسی کودک  رو که در بخش مقالات باشگاه اومند بارگذاری شده، مطالعه کنید)

آموزش زبان انگلیسی کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکتان به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی برای کودکان را در اختیار کودک شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان آموزش زبان انگلیسی کودک

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی کودکان

از مزایای دوره های اومند

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان باعث کاهش هزینه برای زبان‌آموزان چه در بحث زمان و چه در بحث مالی خواهد شد. به دلیل نبودن هزینه رفت‌و‌آمد،‌ و صرف نکردن زمان در ترافیک و … . این موضوع به علت استفاده از اینترنت به زبان آموز و استاد این اجازه را می دهد تا بدون صرف انرژی و در منزل تدریس کنند.
امروزه کودکان علاقه ای به نشستن در کلاس درس را ندارند اما اساتید باشگاه اومند با کلاس های غیر حضوری فرزند شما را نسبت به یادگیری زبان انگلیسی ترغیب میکنند و با بازی و سرگرمی به آنها آموزش می دهند.

یادگیری زبان انگلیسی با بازدهی سریع تر و بهتر و متفاوت با آموزش زبان بزرگسالان میباشد. به کودکان نباید دستور و قواعد زبان را به آن ها آموزش داد. آموزش زبان به کودکان باید در قالب تفریح باشد که ذهن آن ها این آموزش را بپذیرد و مشتقانه آن را دنبال کند.

فرزندانمان دنیایی کاملا متفاوت نسبت به دنیای ما دارند، آنها در تلاشند تا برای آینده خود نقشه هایی بکشند، وظیفه ما بزرگتر ها است که ذهن آنها را هدایت کنیم و استعداد آنها را بیابیم و پرورش دهیم. اهمیت به این موضوع از مهمترین کار هایی است که پدر و مادر باید برای فرزندانشان انجام دهند.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان به شیوه کاربر محور…

 در ابتدای کار چندتا سوال ازتون پرسیدم؛ در مورد اینکه خب، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، یکی از اولین مسائلی هست که به ذهن هر  خانواده ای میرسه و همونطور  که گفتیم خیلیا این موضوع رو نصف کاره رها میکنن و مطرح کردیم که چرا به این صورته، به این دلیل که آموزش انگلیسی کودک بر اساس اهداف کودک انجام نمیگیره خب این نکته بسیار مهمه و الان قصد داریم توضیح بیشتری در اختیار شما در این رابطه قرار بدیم.

خب در نظر بگیرید، هر کودک، یکسری علایق و شرایط منحصر به فردِ خودش رو داره و لذا آموزش زبان انگلیسی برای کودکان باید متناسب با اون شرایط باشه

بزارید واضح مثال بزنم براتون؛ خلق و خوی کودک شما غالباً تاثیر گذار در هر نوع آموزشیه، در حالی که این در آموزشگاهای زبان دیده نمیشه و به این صورت هست که، کودک سر کلاس  میشینه و آموزشاتِ معمول بهش تدریس میشه، فرقیم نمیکنه، چه آموزش آنلاین و چه حضوری در هر صورت هیچ  شناختِ روانشناختی از کودک وجود نداره و این  باعث میشه یک آموزش روتین به صدها یا حتی هزاران کودک به صورت یکسان داده بشه، واضح بگم؛ کسی نمیگه خب این کودک، مثلاً 4ساله ی با این ویژگی های شخصیتی با اون یکی کودک 4ساله، با اون ویژگی های شخصیت قراره آموزش های متفاوتی رو بگیرن؛ خیر آموزش زبان انگلیسی برای کودکان یک مسیر کاملاً روتین براساس  یک سری  کتابای مشخص که برای همه یکسان هست دنبال میشه.

اما…

اگه این شیوه جوابگو بود

که ما اصلاً اون سوالات اول مقاله رو نمی پرسیدیم و شما رو با حقیقت این موضوع آشنا نمی‌کردیم پس لذا در نظر بگیرید هر کودک یکسری خلق و خوهایی داره، یکسری نقاط ضعف و قوت خاص داره،

در واقع یکی از نیمکره های مغزش بیشتر کار میکنه، شناخت این مسائل در ابتدای کار باعث هدف گذاری درست برای کودک میشه و قطعا بهترین آموزشِ زبان انگلیسی به کودک ارائه میشه، توجه داشته باشید که ما داریم از یک آموزش متفاوت حرف میزنیم، یعنی اینکه، چیزی قراره به عنوان آموزش زبان انگلیسی کودک به فرزند شما داده بشه،

که هم مطابق با شرایط روانشناختیشه و هم قراره در آینده به درد اون فرد و علایقش بخوره علایقی که در همون کودکی ریشه در ذات فرزند شما داره،

آموزش زبان کودکان

آموزش زبان انگلیسی کودک

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکتان به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی برای کودکان را در اختیار کودک شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید.

شیوه بر گزاری جلسات زبان انگلیسی برای کودکان در باشگاه اومند…

خب ما در ابتدا، آموزش کاربر محور بودن رو سر لوحه قرار میدیم و سپس برای آموزش زبان انگلیسی کودک، یک هدف گذاری کلی با توجه به انتظارات والدین و وضعیت استعدادی کودک واسشون انجام میدیم و بعد از این مرحله متناسب با اون هدف، شرح حالی از کودک در نظر گرفته میشه

با توجه به سلایق مدرس و وضعیت آموزشی  کودک ،وضعیت روانشناختی اون ،و بعد جلسات، متناسب با شرایط کودک و بر اساس علاقهمندی هاش جلو ببره، اگر کودک علاقه  به موسیقی و شعر داره، جلسات آموزش زبان انگلیسی کودک واسش به همین ترتیب جلو میره، اگر به داستان و تصویر سازی علاقه مند باشه هم باز به همون روش مورد علاقش پیش میره، به این میگن آموزش کاربر محور.

قرار نیست آموزش ها برای همه یکسان باشه و براساس یک روتین کتابی مشخص؛ خیر، علایق کاربر در یادگیریش بسیار موثره اگر اون علایق تحریک بشه کاربر علاقه مند میشه به یادگیری، لذا ما از شیوه های مختلف، چه شعر باشن چه داستان و چه موسیقی، جهت معرفی اپلیکیشن های مختلف زبان انگلیسی برای کودکان، استفاده میکنیم،

لذا در مجموع، روتین برگزاری جلسات هر کاربر متناسب با علاقه مندی ها شد و همچنین توجه میشه که، چه انتظاری از اون کودک میره و کودک چه استعدادی داره، مثلاً کودکی که در مسیر اهداف علمی  آکادمیک علوم طبیعی قرار داره؛ دوست داره در آینده پزشک بشه یا از رشته های مهندسی خوشش میاد و ذهن مهندسی شده ای داره، حتی آموزش زبان انگلیسی اون، حول محور علاقه مندی ها و اهداف آیندش میچرخه و لذا  اینا حتی تو سن پایین هم تاثیر گذاره که ما حتی در شیوه های تدریسمون هم این مسائل رو لحاظ میکنیم .

کلاس آموزش زبان کودک

کلاس های چند نفره؟

موضوع دیگه تعداد افراد حاضر در کلاسه، در باشگاه اومند کلاسا به صورت خصوصی، تک نفره، نیمه خصوصی 2 الی 5نفره و عمومی 5الی 10نفره برگزار میشه و بیشتر از این تعداد، کاربر سر کلاس نمیشینه.

خب غالبا میبینید در  زبانکده  های آنلاین، بالای 20الی 30نفر، و در زبانکده های حضوری هم همین تعداد یا بیشتر مسلماً سر کلاس حضور دارن، خب اینجوری قطعا ً نمیتونیم روش کاربر محور رو سر کلاس اجرا کنیم، چون تعداد کاربران بیش از حدِ انتظاره و شما نمیتونی به اهداف همه رسیدگی کنی، اما در باشگاه بیشتر از 10نفر اونم در کلاس عمومی نداریم واکثر کلاس ها به صورت نیمه خصوصی برگزار میشن و لذا، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در باشگاه اومند، واقعا به شعار کاربر محور بودن، جامه عمل میپوشونه و این موضوع رو در  طول جلسات متوجه میشید که چه جواهری ِ این آموزش کاربر محور.و این موضوعی هست که ما توجه بی اندازه ای بهش کردیم.

الویت اول شما، کلاس های آنلاین باشگاه اومند

پس ببینید ما هدفمون نهادینه کردن آموزش در ذهن کودک از طریق فضایی هست که اونجا اصلا متوجه سطح پایین دوپامین آموزشی نشه و اینجاست که تاثیر آموزشات چند برابر میشه حالا جدا از مزیت‌های آموزش آنلاین مطمئن باشید آموزش زبان انگلیسی برای کودکان به شیوه آنلاین یک شیوه کاملاً مطمئنه چون تاکید میکنم جدا از اون مزیت های آموزشی آنلاین کودک احتیاج به یک اتمسفر داره ک بتونه فارغ از اینکه بخواد مکانیزم‌های اعتماد بنفس خودش رو به کار بندازه میکانیزم های غلبه بر ترس و غلبه بر محیط و فعال کنه بدون همه این ها  بی دغدغه آموزشش رو فرا میگیره ،خب پس یک قسمت زیادی از مغزش درگیر این استرس ها نمیشه و صرفاً به آموزش پرداخته میشه.

و این اشتیاق به آموزش در همون جلسات اولیه آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان در باشگاه اومند توسط شما شناخته میشه و مطمعئن باشید همین، یک محرکی هست برای اینکه بتونید زبان انگلیسی کودکتون رو تا سال ها ادامه بدید و در این  موضوع شاهد رشد باشید، پس اشتباه نکنید آموزش آنلاین نه تنها باعث دلسردی کودک نمیشه بلکه به خاطر تمام مسائل علمی که در این چند خط اخیر مطرح شد، بسیار تاثیر گذارتر از حالت عادیه و این رو صرفاً با حالت عملی و در جریان

استمراری کلاس ها میتونید متوجه بشید و کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان در اومند باید حتماً اجرا بشه تا شما ببینید این شیوه جادویی چقدر خوب عمل میکنه.

آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش کودکان

قدرت تخیل کودکان بسیار بالاست و کنترل آن دشوار. تنها راهی که میتوان ذهن کودکان را کنترل کرد هدایت آن است. کنترل به این معنی نیست که قدرت تخیل را از کودک بگیریم، بلکه باید آن را درست هدایت کنیم.
کودکان امروز، علاقه بیشتری نسبت به بازی با رایانه و تبلت دارند و با فناوری بهتر کنار آمده اند، شما می توانید با هدایت فرزندتان به آموزش از طریق ابزار های دیجیتال و کلاس های غیر حضوری باشگاه اومند به آنها زبان انگلیسی را آموزش دهید.
آموزش زبان انگلیسی کودک امروزه به یکی از مهمترین و تخصصی ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی تبدیل شده است. با توجه به استعداد و آمادگی ذهنی کودکان برای یادگیری، سرعت یادگیری آنها بسیار بالا می باشد و مفاهیم را راحت تر درک می کنند.

روش های خلاقانه آموزش زبان انگلیسی کودک در اومند

مدرس باهوش میداند که کودک ممکن است از درس و اجبار فراری باشد به همین علت باید روشی را در پیش بگیرد که تکالیف دانش آموزان را در غالب بازی، نقاشی، معما، کاردستی و ….. ازائه دهد تا ذوق کودک را تقویت کند و با اشتیاق تکالیف را انجام دهند. 

در دوره آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان، اساتید مجرب باشگاه اومند کودکان شما را با بازی و سرگرمی به صورت ناخود آگاه آموزش می دهند تا فرزند دلبند شما از آموزش خسته نشود و از کلاس آنلاین لذت ببرد. آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان با توجه به سرعت یادگیری کودکان بستگی به نوع علایق آن ها متفاوت است، به همین علت باشگاه اومند برنامه هایی مانند مشاوره و شناخت بیشتر کودکان شما دارد تا با توجه به علایق فرزندان شما به آنها آموزش دهد.

در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، شعر و داستان نقش بسیار مهمی رو داره لذا همونجور که گفتیم این مدل آموزش در باشگاه اومند طرفدار های زیادی داره

نام چند داستان و شعر مربوط به آموزش زبان انگلیسی کودک

Twinkle twinkle

In the play ground

What’s the weather like today

Hello mom

برای معانی این شعر ها به زبان فارسی میتونید به وبسایت مینویسیم مراجعه کنید.

داستان های

Snow white

How to find the abc

This little pig

Curly looks

در لینک زیر میتونید از یک پی دی اف کامل شامل این داستان ها استفاده کنید، لازم به ذکره که این داستان ها در در جلسات آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در باشگاه اومند  به طور کامل استفاده شده و امر تدریس با وجود این ها بسیار شیرین تر میشه

منبع پی دی اف: وبسایت لنگوییج دانلود

دانلود پی دی اف داستان World Famous Nursery Rhymes

ویدیوهای شعرهای کلاس آموزش زبان انگلیسی

منبع ویدیو سوم وبسایت games4esl
آموزش زبان انگلیسی کودک
باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکتان به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به کودک شما آموزش زبان انگلیسی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش انگلیسی برای کودکان را در اختیار کودک شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی را به کودک شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان آموزش زبان انگلیسی کودک

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button