سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

متفاوت ترین و تاثیرگذار ترین شیوه آموزش زبان آلمانی به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

آموزش زبان آلمانی ، به شیوه ی خلاقانه، تاثیر گذار و مهم تر از همه، بسیار متفاوتی در باشگاه اومند ارائه میشه!

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!

راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت،، بیل گیتس ، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، بچه های سریال فرندز، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا،دکتر ها، مهندسا،هنرمندا

همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان جلسه رایگان اومند رو ثبت نام کن

تازه تو این جلسه میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی

پس همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن

در این جلسه متوجه میشی اومند  چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان آلمانی

دوره های باشگاه اومند!

آموزش زبان آلمانی روز به روز در حال گسترشه و این زبان در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین زبان های خارجی در همه زبانکده هاست. از اونجایی که آلمان کشور بسیار مطلوبی برای تحصیل و کار هست، پس روز به روز افراد بیشتری متقاضی ثبت نام در دوره های حضوری یا مجازی آموزش زبان آلمانی هستن.

روال آموزش این زبان محبوب، تقریبا در تمام آموزشگاه ها یکسانه! به اینصورت که زبان آموز با یک تعیین سطح عمومی در کلاس ها دسته بندی میشه و آموزشش از پایه شروع میشه. در جلسات، مباحث آموزشی مثل گرامر و مباحث مکالمه ای طبق کتاب های مشخصی تدریس میشن و جلو میرن. این شیوه کاملا قابل پیش بینیه و شما همون ابتدای کار هم میتونید روند آموزشتون رو حدس بزنید.

اما این شیوه آموزشی اون روشی نیست که شما رو تا انتهای مسیر همراهی کنه. می پرسید چرا؟ مگه شیوه یکسان آموزش زبان آلمانی چه مشکلی داره؟!

چه سوال خوبی!! اجازه بدید سوالتون رو با چند تا سوال جواب بدیم.

  • مگه غیر از اینه که هرکس سلیقه و شرایط متفاوتی نسبت به سایر زبان‌آموز ها داره؟!
  • مگه غیر از اینه که هر هدفی، مباحث و شرایط تخصصی خودش رو لازم داره؟!
  • مگه غیر از اینه که زبان آموز باتوجه به هدفش باید یکسری مسائل تخصصی رو یاد بگیره تا با کاربردهای آموزش زبان آلمانی در زمینه هدف و مسیر خودش روبرو بشه؟!

پس از اونجایی که شرایط، سلیقه، مسیر و اهداف افراد مختلفه شیوه آموزش یکسان برای همه پاسخگو نیست.

بذارید براتون یه مثال هم بزنیم تا کامل متوجه منظور ما بشید. فرض کنید سه کاربر متقاضی یادگیری زبان آلمانی باشن. کاربر اول میخواد در رشته پزشکی در کشور آلمان تحصیل کنه. کاربر دوم میخواد به آلمان مهاجرت کنه و بعنوان مربی ورزش مشغول به کار بشه. کاربر سوم هم قصد داره بعد از یادگیری کامل این زبان، بعنوان مدرس زبان آلمانی فعالیت کنه. اهداف این سه کاربر متفاوت هستن؛ پس قطعا شیوه آموزش و مباحث تخصصی که در آموزششون مطرح میشه باید متفاوت باشه تا بهترین نتیجه ممکن رو بگیرن. اگر این سه کاربر بصورت یکسان فقط آموزش های عمومی زبان آلمانی رو دریافت کنن و از یادگیری مباحث تخصصی هدفشون بی بهره بمونن، به نظر شما، خودشون چقدر باید انرژی و زمان اضافه صرف کنن تا بتونن بصورت تخصصی به این زبان مسلط بشن؟؟!

خوب پس چاره چیه؟ چاره شخصی سازی کلاس ها براساس سلایق و اهداف شخصیه! یعنی دقیقا کاری که باشگاه اومند داره انجام میده!

در باشگاه اومند، هدف کاربر از یادگیری زبان آلمانی برای کارشناسان ما خیلی مهمه! چون محتوای کلاس های کاربر قراره براساس همین هدف تدریس بشه. پس در باشگاه اومند هرکسی آموزش شخصی سازی شده خودش رو داره. اینجا قرار نیست برای همه یک نسخه بپیچیم و سپس کاربر رو درحالیکه در جزئی ترین مباحث تخصصی مسیرش کم و کاستی داره، به حال خودش رها کنیم!

این یعنی آموزش متفاوت…

این یعنی آموزش زبان آلمانی به شیوه ای که هر کس بهش نیاز داره…

این یعنی باشگاه اومند!!

در اینجا دیگه قرار نیست شما مباحثی رو یاد بگیرید که بهشون احتیاج ندارید. همچنین دیگه قرار نیست برای اینکه بتونید از پس خودتون بربیاید، زمان و انرژی اضافه تر بذارید و خودتون به دنبال تسلط به کاربرد زبان آلمانی در مسیرتون باشید.

پس اگر تصمیم گرفتید که زبان آلمانی رو یاد بگیرید، دیگه لحظه ای برای ثبت نام در باشگاه اومند درنگ نکنید!

میتونید همین الان در جلسه توجیهی رایگان باشگاه اومند شرکت کنید و از جزئیات بیشتر برگزاری کلاس زبان آلمانی باشگاه اومند باخبر بشید.

پس همین الان فرم زیر رو پر کنید و در این جلسه توجیهی رایگان شرکت‌کنید.

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومند چطور دنبال میشه؟

تا به اینجای توضیحات، با روند اصلی کلاس زبان آلمانی باشگاه اومند آشنا شدید و تفاوت این شیوه رو با بقیه شیوه های عمومی آموزشی متوجه شدید. حالا وقتشه که بریم سراغ نحوه برگزاری کلاس ها.

در ابتدا جهت بهره وری بهتر کلاس های کاربران اومندی، فرآیند هدفگذاری شما انجام میشه تا هدف شما از آموزش زبان آلمانی توسط کارشناسان اومند درک بشه. در جلسه بعد فرآیند شرح حال رو دارید. به این صورت که شرایط کلی خودتون رو برای کارشناسان ما توصیف میکنید. این شرایط شامل توصیفی از نقاط ضعف، نقاط قوت، سلایق آموزشی و پیشینه آموزش میشه.

بعد از این مرحله، مدرس زبان آلمانی اومند براساس شناختی که از شما پیدا کرده، برای جلسات آموزشی شما برنامه ریزی میکنه و رسما کلاس های شما شروع میشه!

کلاس زبان آلمانی در باشگاه اومند به شیوه ای هست ک شما از همون هفته اول با توجه به شرح حالی که تحویل دادید و همچنین پشتیبانی قوی باشگاه (که در ادامه متن دربارش توضیح میدیم)، پی میبرید که جای درستی رو برای آموزش زبان آلمانی انتخاب کردید.

 مراحلی که قبل از شروع کلاس زبان آلمانی انجام میشه اولین وجه تمایز اومند با بقیه مجموعه های آموزشیه! دومین تفاوت مربوط به شخصی سازی آموزش و کلاس هاست. همچنین در طول کلاس زبان آلمانی هم شما متوجه روند جذاب، غیر تکراری و خلاقانه آموزشتون میشید. در نهایت همه این ها در کنار هم یه آموزش بنفش پررنگ رو برای شما بوجود میاره که بیشتر از هرچیزی براتون دوست داشتنی خواهد بود!!

جزئیات آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومند

بعد از شرح حال و هدف گذاری،آموزش زبان آلمانی شما شروع میشه.غالباً با توجه به شرایط،یک,دو الی سه جلسه آموزش آنلاین زبان آلمانی ( در هفته) در باشگاه اومند برای شما برگزار میشه.

کلاس آنلاین زبان آلمانی در باشگاه اومند کاربر محوره.یعنی چی؟؟، یعنی همونجور که گفتیم  به جای اسن که مدرس، محورِ کلاس و متکلم وحده ی کلاس باشه و  بخواد آموزش های روتین و ثابت خودش رو ارائه بده ،   کاربر  محور آموزش زبان آلمانی  در باشگاه اومند میشه و اهداف و شرایط کاربر(یعنی خود شما) همونجور که بیان شد مورد آنالیز قرار میگیره و کلاس زبان آلمانی بر اساس همون اهداف و شرایط انجام میشه.میبینید چقدر  حساب شده و خفنه؟؟!!

خب این مقدمه رو ایجاد کردیم تا اینو بهتون بگیم که این صرفاً نباید شعار باشه و اولین قدم رسیدن به همچین آموزشی،تعداد کاربر موجود در کلاسه.

در باشگاه اومند به سه صورت کلاس زبان آلمانی برگزار میشه

۱)خصوصی که فقط یک کاربر در کلاس وجود داره.

۲)نیمه خصوصی که دو الی پنج  کاربر در کلاس وجود داره

۳)عمومی که بین پنج الی ده کاربر در کلاس وجود داره.

کلاس آلمانی بیش از ده نفر در باشگاه اومند برگزار نمیشه،چرا که آموزش زبان آلمانی و یا هر آموزش دیگه ای زمانی که،بیش از ده نفر سرکلاس وجود داشته باشه دیگه غالباً از حالت کاربر محور بودن خارج میشه چون  برای مدرس  غیر قابل کنترل میشه و فقط صرفا در حد یک شعار در میاد.لذا ما در باشگاه اومند کلاسی بیش از ده نفر نداریم و حداکثر تعداد کاربران موجود در کلاس های باشگاه اومند ده نفر میباشد.کیفیت بالای یادگیری شما برای ما در اولویته.

این نقطعه عطفی در تحقق هدف کاربر محور بودنِ آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومنده.

پس تعداد افراد،کاملا قابل کنترل برای مدرس است و هرکسی ازین بابت که کلاسها بر اساس شرایط و اهداف اون هست مطمئن خواهد بود.

کلاس آنلاین زبان آلمانی در باشگاه اومند به صورت زنده و در سامانه اختصاصی باشگاه برگزار میشه .

شما در طول کلاس آنلاین زبان آلمانی به سادگی میتونید با مدرس خودتون ارتباط بگیرید،سوالات مختلفی رو بپرسید جواب های مختلفی رو بگیرید،گفت و گو های مختلفی رو راه بندازید و این یکی از بزرگترین مزیت آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومنده.

در واقع این مزیت نقطه مقابل پکیج های از پیش ضبط شده زبان آلمانی قرار میگیره(که صرفا میبینید و به مدرس دسترسی ندارید و سوالاتونم که باید کلا فراموش کنید😄) و همچنین اگر دقت کنید نقطه مقابل کلاس های پر جمعیت نیز هست .

چرا؟؟

بخاطر اینکه شما در کلاس های پرجمعیت نمیتونید هر موقع و هر زمان که خواستید سوال مورد نظرتون رو بپرسید و در واقع کنترل کلاس باید یجوری باشه که همه بتونن از کلاس استفاده کنن،لذا پرسش همه ی سوال های موجود در ذهن شمت جایی در کلاس های پر جمعیت نداره.

دقیقا مثل  پکیج های آفلاین و از پیش ضبط شده  که صرفا یک متکلم وحده به نام مدرس کارش رو انجام میده

زنده بودن آموزش آنلاین زبان آلمانی در باشگاه اومند دقیقا این مزیت رو برای شما به ارمغان میاره که بتونید در طول کلاس  آنلاین زبان آلمانی با مدرستون بهترین ارتباط رو بگیرید.علاوه بر اون سامانه قدرتمند اختصاصی برگزاری کلاس آنلاین باشگاه اومند،به مدرس این امکان رو میده که به شیوه های مختلفی  چه مکتوب،چه تصویری و چه صوتی کلاس آنلاین زبان آلمانی مورد نظر خودش رو برگزار بکنه.

خب تا به اینجای کار متوجه شدیم آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومند سه ویژگی ارزشمند داره

۱)آموزش کاربر محور(آموزش زبان آلمانی بر اساس اهداف و شرایط کاربر)

۲)کلاس های کم جمعیت(که کاربر محور بودن از حالت شعار خارج بشه و به واقعیت بپیونده)

۳)برگزاری کلاس ها به صورت  زنده و ارتباط مستقیم کاربر با  مدرس

این تا به اینجا …

آموزش زبان آلمانی متفاوت تر از همیشه! معطل نکنید! برید واسه ثبت نام جلسه رایگان همین پایین!! 👇🏻

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان آلمانی

در طول آموزش زبان آلمانی در باشگاه چی میگذره؟

علاوه بر موارد مباحث بالا در طول جلسات اتفاقات منحصر به فردی میوفته.یکی از اونا برگزاری چالش های مختلف برای کاربرانه.یعنی با توجه به اون اهداف و شرح حالی که کاربر داره و اتفاقات هر جلسه، شرایط جلسات آینده و روند کلاس زبان آلمانی، متفاوت میشه.

قرار نیست شما با مباحث روتینی در جلسات بعد رو به رو بشید، در واقع درسته که سرفصل های آموزش زبان آلمانی در باشگاه کاملا مشخصه اما شیوه ی آموزش اونا به توجه به سطح شما،جلساتی که برگزار شده و اهداف شما متفاوته.

در واقع مباحث رو که همه فرامیگیرن و باید هم بگیرن اما وجه تمایز آدم های موفق، انجام کار نیست بلکه شیوه ی انجام کاره!

یعنی در واقع هر جلسه به شما چالش هایی داده میشه که با توجه به شیوه ی انجام اون چالش ها توسط شما جلسه بعدی متفاوت خواهد بود و اون چالش ها باعث میشه که مدرسین باشگاه نقاط ضعف و قوت شمارو  مشخص بکنن و بر اساس اون یک رنکینگی برای کاربران موجود در کلاس ترتیب بدن.

یعنی چی؟؟

یعنی مشخص میشه که هر کاربر در چه نقاطی در آموزش زبان آلمانی بهتر از بقیه است.البته این به این معنی نیست که ما در کلاس نفر اول کلاس،نفر دوم کلاس داریم. خیر اینطور نیست،هرکسی در نقاط قوت خودش برتره و قسمت هایی که ممکن از بقیه ضعیف تر باشه،صرفا جهت شناساییه.تا بتونیم برای اون کاربر جلسات رو طوری ترتیب بدیم که اون نقاط ضعف دقیقا تحت پوشش قرار بگیره و با توجه به شیوه هایی که مدرس در نظر داره، برطرف بشه.

بعد از هرجلسه مدرس شرایط کاربرها در اون جلسه رو آنالیز میکنه.به عنوان مثال کاربر در این جلسه چه سطحی داشت،میزان همکاری کاربر چقدر بوده در کلاس..همه اینها در پرونده شما  قرار داده میشه.

خب حالا این به چه درد میخوره؟

اینجا میرسیم به یکی دیگه از نقاط عطف اصلی آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومند.اون هم همه جانبه بودن آموزش در باشگاهه.

مثال:

شده در کلاس های آموزش زبان  آلمانی شرکت کنید و بعد متوجه بشید برای یادگیری اون مهارت احتیاج به یک سری پیش زمینه های دیگه ای دارید و باید یکسری چیزهارو هم در کنار اون آموزش تکمیل کنید.در این شرایط شما مجبوربد  به مجوعه های دیگه سر برنید تا بتونید اون مهارت های دیگه رو آموزش ببینید.

اما به دلیل اینکه باشگاه یک مرجع جامع آموزش آنلاین معتبره،با توجه به پرونده تون میتونید هر مهارت و آموزش دیگه ای که برای تکمیل آموزش زبان آلمانی نیاز دارید رو در باشگاه  به سرانجام برسونید.

یعنی چی؟

یعنی به عنوان مثال: در طول آموزش آنلاین زبان آلمانی متوجه میشید که فن بیان شما در بیان یک سری موارد مرتبط با هدفتون ضعیفه مدرس این رو متوجه میشه و در پرونده شما قید میکنه. وقتی این وارد پروندتون میشه کارشناس های باشگاه با شما ارتباط میگیرن و بهتون میگن مدرس شما پیشنهاد شرکت کردن شمارو در کلاس های فن بیان در جهت فلان موضوع داده.لذا شما دیگه دغدغه این رو ندارین گه اگر من فن بیانم ضعیفه چطور و کجا برطرفش کنم و کجا برم و دوباره کلی هزینه کنم برای اون موضوع.خیر اینطور نیست بلکه باشگاه در کنار آموزش زبان آلمانی به صورت تخصصی بر روی فن بیان شما هم کار میکنه و این مهارت رو هم برای شما پوشش میده(و صدها مثال در این زمینه)

بدون شک باشگاه اومند گسترده ترینه!

آموزش زبان آلمانی

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش زبان آلمانی را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به شما آموزش زبان آلمانی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش آلمانی را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان آلمانی را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

پادکست شیوه ی آموزش زبان آلمانی در کلاس آنلاین زبان آلمانی باشگاه اومند

با صدای مدیریت باشگاه جناب آقای صدری زاده

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومند

خب تا به اینجا مباحث زیادی رو در زمینه‌ی کلاس آنلاین زبان آلمانی باشگاه اومند متوجه شدین.باید بدونید که علاوه بر تمام این مسایل،باشگاه اومند یک تیم پشتیبانی بسیار قوی داره که به همه‌ی افراد،چه در زمینه آموزش آنلاین زبان آلمانی و چه کلاس های دیگه رو در باشگاه ثبت نام بکنن،بی قید شرط تعلق می‌گیره.

در واقع بخش پشتیبانی باشگاه‌ به چند دلیل به وجود اومده؛اولین دلیلش اینه که حواس باشگاه باشه که شما چه موقع کلاس دارید،به موقع سر کلاساتون حاضر بشید، پیگیری بشید و بتونید در بهترین شرایط در کلاس‌ آنلاین زبان آلمانی خودتون حاضر بشید و همه چی مرتبا تحت نظارت و کنترل باشه(تکالیف،تعداد جلسات برگزار شده و …) . دومین حسن  تیم پشتیبانی،اینه که در هفته با شما تماس کنترل کیفیت می‌گیرن تا از نظرات و رضایت شما و شرایط برگزاری کلاس‌ها مطمئن بشن و اگه احیانا مشکلی بود سریعا پیگیری و برطرف بشه.

پس شما هیچوقت تنها نیستید و همیشه شرایط کیفی آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومند توسط تیم پشتیبانی مرتبا چک میشه.سه،دلیل آخر و اصلی که تیم پشتیبانی باشگاه اومند فعالیت خودش رو ارزشمند میدونه،اینه که معمولا در سایر کلاسها شما غالبا در فضای کلاس که قرار می‌گیرید مباحث رو به خوبی یاد می‌گیرید و بعد از اون غالبا تا جلسه‌ی بعدی خبری از اتمسفر و فضای به عنوان مثال آموزش زبان آلمانی وجود نداره و این باعث میشه که شما رفته رفته تبدیل کردن آموزش زبان به عادت براتون سخت بشه و اینطور میشه که خب خیلیا رو می‌بینیم که اقدام به آموزش زبان میکنن و بعد از مدتی ول می‌کنن و یا به صورت ناقص آموزش‌ها رو فرا می‌گیرند؛اما در باشگاه اومند تیم پشتیبانی پل ارتباطی بین شما و معلم هاست و  چالش‌ها،تکالیف و ارتباطاتی که باید در بین جلسات، یعنی از این جلسه تا جلسه‌ی بعدی رد و بدل بشه، توسط تیم پشتیبانی هندل میشه .

پس خیالتون راحت باشه که شما علاوه بر خود جلسات، بین جلسات هم به طور کامل توسط باشگاه ساپورت میشید و پشتیبانی باشگاه اومند،هم از جهت کنترل کیفی کلاس‌ها و هم از جهت ایجاد عادت‌های آموزشی با توجه به تکالیف و شرایط کلاس‌ها بهترین خودش رو برای شما خواهد گذشت.

مورد بعدی در مورد رنکینگ هستش. در واقع کاربران و شاگردان هر کلاس،علاوه بر همه‌ی این‌ها،به صورت دوره‌ای یک آزمون آنلاین از مباحثی که در جلسات گذشته آموزش کلاس زبان آلمانی در باشگاه مطرح شده(هر چهار مهارت Hören,schreiben,sprechen و lesen)،از کاربران گرفته میشه که  اون آزمون هم در رنکینگ این کاربران تاثیر داره و هم اینکه ترم بعدی شما در چه سطحی قرار بگیرید با این آزمون و شرایط کلاس‌ها تعیین میشه.

در واقع ما در باشگاه نمیگیم که خب حالا شما ترم یک تموم کردین حالا بریم ترم دو.اصلا!! شرایط ترمیک شما متناسب با پیشرفتتون نسبت به اهدافتون تعریف میشه.در واقع بعد از یه مدتی ممکنه حتی شما در یک ترم ، دو ترم با تعدادی از کاربران باشید اما ترم بعدی  کلاس زبان آلمانی، اصلا با اون کاربرها طی نکنید و همکلاسی نباشید باهاشون؛ چرا؟بخاطر اینکه مباحث و شخصیت آموزشی شما ممکنه تغییر بکنه و به همین دلیل آموزش شما مسیر شما رو دنبال می‌کنه.در واقع به زبان ساده‌تر شما دنبال آموزش حرکت نمیکنید و این آموزشه که دنبال شما حرکت می‌کنه.دیگه میگیری که چی میگم؟😉

پرچم آلمان

هدف از یادگیری زبان آلمانی

پس در صورتی که هدف خاصی برای شرکت در کلاس آنلاین زبان آلمانی یا به عبارت بهتر برای یادگیری زبان آلمانی دارید(که مسلما دارید)مطمئن باشید باشگاه اومند بهترین گزینه برای شماست.به دلیل اینکه قبل از آموزش،باشگاه به فکر هدفه. یعنی در واقع باشگاه پدید اومده که باعث به هدف رسانی کاربرانش بشه.لذا ما در وهله‌ی اول توجه می‌کنیم که شما اصلا چرا می‌خوای یاد بگیری!وبعد به شما آموزش میدیم و این چرایی رو دقیقا زمانی متوجه میشید که احتیاج داشته باشید زبان آلمانی به داد شما برسه و اونجاست که می‌بینی این آموزش‌ها و این جلسات چه مقدار مفید بوده و چقدر تاثیرگذارتر از حالت عادی آموزشه…

خب میشه گفت تا به اینجای کار متوجه آموزش زبان آلمانی به شیوه باشگاه اومند شدین؛یعنی همون آموزش زبان متناسب با اهداف هر کاربر‌.ببین این شیوه‌ی آموزشی بدون شک تاثیرگذارترین شیوه‌ای که می‌تونه وجود داشته باشه!!چرا که بالاخره اگر شما اومدید این زبان رو یاد بگیرید پشت ذهنتون یه دلیلی براش دارید و چه خوب میشه که شما به واسطه‌ی (در واقع)بر اساس همون دلیل و هدفتون،آموزش زبان آلمانیتون رو دنبال بکنید و لزومی نداشته باشه شما صفر تا صد چیزی رو یاد بگیرید که هشتاد درصد اصلا مربوط به اون تخصصتون نیست(البته میدونید که منظورم مسایل و مکالمه های روزمره کاربردی نیستااا)،و به کارتون نمیاد و ببینید کلی کلاس اومدید اما باز در نشون دادن توانایی خودتون و کاربرد زبانتون با توجه به جایگاه تون مشکل دارید. خب متاسفانه این چیزیه که خیلی وقت ها اتفاق می‌افته.مثلا شما وارد اون جمعی که هدفتون هست می‌شید؛برای این‌که ثابت کنید که به زبان آلمانی تسلط دارید باید قاعدتا بر اساس شرایط و موضوعات مرتبط همون هدف صحبت کنیم.مثلا کسی که به واسطه‌ی هدف پزشکی اومده زبان آلمانی رو یاد بگیره نمی‌تونه وارد یه جمع پزشک بشه  و نتونه مسایل تخصصی مربوط به این شغل رو بیان کنه و به عنوان مثال فقط درمورد افزایش قیمت خربزه یا لباس زنونه صحبت کنه.😂(که مسلما ارتباط برقرار کردن تو همچین شرایطی خیلی سخته)!خب از شوخی گذشته، باید در مورد مسایل مرتبط و شرایط همون هدف صحبت بکنیم. خب شما باید در کلاساتون بتونید به اندازه‌ی کافی تغذیه بشید از اون شرایط بهره‌مند بشید و بتونید در اون جمع سربلند و با اعتماد به نفس بیرون بیاید.ما در باشگاه دقیقا دنبال همین مساله‌ هستیم که شما در ابتدا *اصول عمومی زبان* ر‌و یاد بگیرید و بعد بر اساس هدفتون جلساتی باید چیده بشه که اگر در همچین جمعی قرار گرفتیم یا جایی خواستید به صورت کاربردی از زبانتون استفاده بکنید یا حتی فقط شنونده باشید به مشکل نخورید و بتونید از پسش بربیاید…💪🏼💜

کلاس آنلاین آموزش زبان آلمانی
کلاس آنلاین آموزش زبان آلمانی

چرا آموزش  آنلاین زبان آلمانی در باشگاه اومند

 چرا کلاس حضوری نه؟؟!!

در یکی دو سال اخیر با توجه به وضعیت  کرونا، کلاس های آنلاین در بین مردم بیشتر جا افتاد و به دنبال این قضیه یه عده حال کردن و دوست داشتن و کلی  موقعیت و مهارت های خفن یاد گرفتن.

 عده ای هم نه، مثل سابق به رفت و آمدشون و کلاسای حضوری ادامه دادن.

خوب صد البته نظر هر کس محترمه ولی بعضی وقتا یه چیزایی به آگاه ترشدن آدم کمک می‌کنه مثل همین مقاله که میخواد بهت نشون بده خودتو پاسوزو محدود به منطقه و جغرافیایی که توش هستی نکن تو تمام امکاناتی که برای اتصال به کل دنیا لازم داری، توی دستته.

اینجا میخوایم بهتون بگیم که چرا کلاس های آنلاین به کلاس های حضوری ارجحیت دارن(البته نظر و دلایل افراد حضوری پسند هم کاملاً قابل احترامه ولی فعلاً قصد داریم از کلاس آنلاین دفاع کنیم،باعرض پوزش 😁)

چندین مزیت بسیار مهم در مورد کلاس آنلاین وجود داره ، قبل از اینکه بریم سراغ مزیت های آموزش آنلاین زبان آلمانی، بهتره اینم بگم خیلیا بر حسب تجربه ای که از سیستم آنلاین مدارس یا دانشگاهشون دارن از کلاس آنلاین بیزارن، چرا؟ چون برای اونا کلاس آنلاین یعنی ویدئو کال تو واتس اپ یا شاد و نهایتاً اسکای روم که طبق تجربه خودتون هیچکدوم چنگی به دل نمیزنه و شما اگه به خود مارک زاکر برگ(مدیر واتس اپ)بگی تو پلتفرم شما دارن کلاس آنلاین برگزار میکنن ، خندش میگیره؛ پس واتساپ یا این مدل نرم افزارها برای کلاس آنلاین به هیچ عنوان مناسب نیست ، پس وقتی میگیم کلاس آنلاین منظورمون نرم افزارای پیام رسان نیست بلکه داریم از یک شبکه قدرت مند کلاس آنلاین حرف می‌زنیم که انگار تو خود کلاس نشستی و داری با معلم و همکلاسیات کاملاً زنده وقتتو به بهترین شیوه ممکن میگذرونی.

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان آلمانی

خب بریم سراغ مزیت ها

1_اولاً باید به این نکته واقف باشید که آموزش آنلاین با بیماری به وجود نیومده که بخواد با برگشتن شرایط به حالت عادی از بین بره ، پس این تصور که الان چون اوضاع بهتر شده پس قراره آموزش آنلاین کمرنگ بشه، بدون شک اشتباهه،

#اومندی_ها توجه کنید ؛ آنلاین شدن یا آنلاین بودن در هر زمینه ای که وارد شد دیگه خارج نشده .

مثلاً شما انتخاب رشته‌های دانشگاهی ببین ، آنلاین شدن ، انتخاب واحد و نگاه کن ، آیا بعد از گذر زمان کسی پشیمون شد و قضیه رو  به حالت اول برگردوند؟خیر .

چرا ؟ چون تمام جهان داره به این سمت کشیده میشه و تو چه بخوای چه نخوای توی این ماتریکس محکوم به همرنگ شدن هستیبا ورژن جدید دنیایی

 لذا موندگاری این فضا اصلا جای بحثی نداره و افرادی که تونستن باهاش ارتباط بگیرن و کارشون و راه بندازن 10پله جلو تر از عزیزانی هستن که همچنان کلاسای حضوریشون رو دنبال میکنن، چون در نهایت همین عزیزان مجبورن یه آنلاین شدن  رو بیارن و در این لحظه قطعاً کسی که تو این روش قدیمی تره ، آگاه تر و کار بلد تر شده پس قطعاً حریف قدریه و نمیشه راحت بهش رسید .

2_ اما مهم ترین و ارزشمند ترین مزیت فضای آنلاین؛ از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی.

 همونطور که یکم پیش خدمتتون عرض کردم یکی از مهم ترین ویژگی های فضای آنلاین ارتباط راحت تر و بدون دردسر با اساتید و مجموعه های حرفه ای، با استندارد های کشوری یا جهانی در سطح کشور یا حتی دنیاست.

قدیما(در واقع همین قبل از پاندمی کرونا)شما برای یادگیری هر چیزی(چه مهارت های پایه یا هنری یا فنی چه دروس مختلف تحصیلی چه زبان های خارجه و…) باید به موجودی و ظرفیت منطقه یا شهرستان خودتون، اکتفا میکردید. هر کسی هم به میزان همون معلومات و دانسته های اساتیدش، رشد میکرد و آموزش میدید. حتی اواخر(سال ۹۴ تا ۹۷ مثلا) سطح رقابت یا آموزش مهارت ها بالا رفته بود و در حق خیلی ها بی انصافی میشد. چند تا مثال بزنم یکی تحصیلی-رقابتی و یکی هم آموزشی-مهارتی؛ مثلا در کنکور ها سطح سوالات و رقابت هی بالا تر میرفت و افرادی که در پایتخت یا کلان شهر ها زندگی میکردن، به مراتب در اون رقابت دست بالا رو داشتن و سایر افراد هم دست پایین رو. (زیاد هم شنیده بودید اون موقع ها که آره امکانات فلان شهر یا فلان منطقه ی تهران مثلا، از ما بیشتره بخاطر همین اون ها شانس بیشتری دارن) یا مثلا مهارت مدرنی رو میخواستید آموزش ببینید اما در شهرستان شما یا منطقه ای از تهران که زندگی میکردید، پیدا نمیشد و باید مسافتی رو طی میکردید تا بتونید صرفا اون مهارت رو آموزش ببینید!! یا حتی مثلا در خود تهران یا کلان شهر ها، آلودگی هوا پیش میومد و خیلی ها از آموزش دیدن عقب میوفتادن(خلاصه داستانی بود😄)

اما بعد از کرونا و جا افتادن  فضای آنلاین دیگه شما صرفا با چند تا کلیک با بهترین اساتید کشوری، بدون در نظر گرفتن مکان زندگیتون، کار میکنید. در واقع شما دیگه این دغدغه رو ندارید که ، وای استاد فلانی توی شهر یا منطقه ی ما نیست، منطقه خیلی دوریه یا توی این محل یا شهرستان، اصلا استاد مد نظر من پیدا نمیشه یا مثلا چی میشد استاد فلانی از انگلستان یا استاد بهمانی که سرش خیلی شلوغه از فلان منطقه تهران، به من آموزش میدادن! با خیال راحت با چندتا کلیک میتونی بهترینارو واسه خودت سوا کنی .

دیگه تموم شد دورانی که بگن نههه من به فلان مجموعه یا استاد دسترسی ندارم یا نه امکاناتم خوب نبود و از این حرفا! چاره ش صرفا دو تا کلیکه!!

3_حالا شاید یه عده همچنان بگن نه ما حضوری بهتر یاد میگیریم، آنلاین خوب نیست(مثل اون موقع که تازه اتومبیل اختراع شده بود مردم میگفتن نه بابا اسب بهتره همیشه هست این تیکه آهن چیه 😂😂) خوب این مگه اشکالی داره کسی حضوری رو ترجیح بده؟؟ خیر اما دنباله متن رو بخون شاید بفهمی چرا ما موافق کلاس حضوری توی این شرایط مدرن فعلی نیستیم….

ببینید، این یه حقیقت انکار ناپذیره که فضای آنلاین جا افتاده ، راحت بگم از هر ده نفر چهار نفر دیگه داره از کلاس آنلاین استفاده میکنه، خوب اونوقت چی میشه؟؟؟ هبچی، شما  رقیب ها و دیگر همسن هاتون رو میبینید که توی این فضای آنلاین دارن آموزش میبینن

خوب ببینن مگه چه اتفاقی میوفته؟

چه سوال خوب و بجایی واقعاً😄؛رقبا و هم هدف های  شما دارن با تکنیک ها و استانداردهای روز دنیا رشد میکنن و مهارت های بیشتری برای ارائه یاد میگیرن و قطعاً چند پله جلوتر از شما خودشون رو قرار میدن. در واقع اونی که کلاس حضوری رو ترجیح میده،  داره به امکانات محله و اطراف  خودش اکتفا میکنه و کلی وقت و هزینه رفت و آمد رو به جون میخره !  همچین فردی نباید انتظار داشته باشه که بتونه با همه رقابت کنه. چرا؟؟ چون گفتیم آقا جان این یه حقیقتهههه وقتی محدود نباشی به چند تا اسم و منطقه ی خاص، خوب مسلما دستت باز تره برای انتخاب استاد، نیازی نیست تو خودت رو با جغرافیا و منطقه ای که در اون هستی وفق بدی و بگی خوب دیگه چاره چیه استاد فلانی هست، حالا درسته به پای بهترین اساتید فلان منطقه یا شهر نمیرسه  اما بالاخره تنها کسیه که تو منطقه ی ما حرف اول رو میزنه!!! تموم شد اون دوران…(پس لطفاً عقب نمون و نذار این حسو تجربه کنی که به شدت چندش اوره،(از ما گفتن بود )

پس به این نتیجه میرسیم کلاسای آنلاین مثل ویروس میمونن اگه تو استفاده نکنی، رقبا میان استفاده میکنن و سطحشون بالا تر میره به همون نسبت سطح رقابتی بالا تر میره و کلا داستانی میشه ، کلا این ویروس آنلاین شدن وقتی میاد هر موجودیو گرفتار میکنه شاید سرعت همه گیر شدنش شمارو متحیر نکنه ولی مطمئن باشید چند مدت دیگه از دیدن نتیجه مغزتون سوت میکشه.

پس فکر میکنم الان تا حدودی میدونید که چرا آنلاین بیش از حد خوبه ؛خلاصش میشه ، کیفیت بالاتر ، استانداردهای جهانی ، صرفه‌جویی در تایم و هزینه‌های اضافی و..

نظرات و رضایت کاربران آموزش آنلاین زبان آلمانی در باشگاه اومند

Play Video about آموزش زبان آلمانی
کلاس آنلاین آموزش زبان آلمانی

فکر میکنم دیگه لازم نیست بگم که هر کلاس حضوری به اندازه 3تا کلاس آنلاین ازشما تایم میگیره، چجوری ؟فکر کن یه کلاس رزرو کردی از 1شب قبل درگیر این میشی که کی بیدارشم ،کی آماده شم ،کی راه بیوفتم ، با کی برم ،با چی برم ،فضای اونجا که میرم چطوره آیا میتونم باهاش ارتباط بگیرم و مغزمو آزاد کنم ، که بتونم چیزی یاد بگیرم اصلا؟ می‌بینید حتی فکر کردن بهش هم خسته کنندست ولی هنوز یه سریا بیخیال نمیشن، البته اومند برای همه آرزوی موفقیت میکنه حالا به هر شیوه ای که دارن آموزش میبینن .

در میان این همه هیاهو از بحث پررنگ هزینه ها نگذریم که ماشالله این روزا سر به فلک کشیده و توی این دوره زمونه همه جا سرگردنه محسوب میشه .

توی این شرایط باید زرنگ باشی ؛ تا هم بتونی پس انداز کنی ، هم مهارت کسب کنی هم کار رویاییتو باهاش بسازی پس خداروشکر فضای آنلاین به موقع وارد عمل شد تا بیشتر هزینه های اضافی رو حذف کنه خیلی جاها شما میبینید که هزینه یک دوره عمومی کامل تو فضای مجازی با دو جلسه کلاس حضوری برابری می‌کنه پس چرا نیایم و از فرصت  استفاده نکنیم ، تک تک ماها پتانسیل بهترین شدن و داریم فقط کافیه فکر تو به کار بندازی.

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره کنم که فضای آنلاین فرصت فکر کردن رو به استاد میده

یعنی چی ؟یعنی مدرسِ شما حوصله و وقت بیشتری برای تمرکز و پیش بردن کلاس با مدل شما داره چیزی که در کلاس حضوری نمی‌تونید پیداش کنید ولی در فضای آنلاین معلم در مکانی که هست تمام منابع رو آماده کرده و در شرایطی کاملاً مطلوب چه از لحاظ فیزیکی چه روحی شما رو هندل می‌کنه .

ما در قرنی زندگی میکنم که باید به تکنولوژی تن بدیم و تکنولوژی در اینجا کلاسای آنلاین رو به ما معرفی کرده پس مطمئن باشید مثل هرچیز دیگه ای که آنلاین شد ، (از خرید کارت شارژ بگیر تا انتخاب رشته کنکور، آموزش آنلاین هم از این قاعده جدا نیست و روز به روز قوی تر پیدا میشه) .

کلاس آنلاین زبان آلمانی

باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف آموزش زبان آلمانی را به شما نشان می دهد. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به شما آموزش زبان آلمانی را یاد می دهند و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف آموزش آلمانی را در اختیار شما می گذارد. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه آموزش زبان آلمانی را به شما منتقل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیرید، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می توانید برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه فرزندتان در رشته مورد نظر پیشرفت بیشتری داشته باشد می توانید از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنید برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کنید. 

آموزش آنلاین زبان آلمانی

سطوح آموزش زبان آلمانی

سطوح آموزش زبان آلمانی

آیا زبان آلمانی زبان سختیه؟!

سختی زبان آلمانی تا حدودی زبانزد خاص و عام شده😂 به عقیده خیلی ها یادگیری زبان آلمانی بسیار چالش برانگیزه.  اغلب زبان های اروپایی شباهت هایی باهم دارن که باعث میشه یادگیری زبان های مختلف اروپایی برای اروپایی ها راحت تر باشه! این شباهت ها میتونن در الفبا، کلمات، آوا و تلفظ، گرامر و … باشن. اگه بخوایم سختی زبان آلمانی رو با چند زبان دیگه مقایسه کنیم، میتونیم بگیم که زبان آلمانی نسبت به زبان هایی مثل اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی سخت تره! اما نسبت به زبانی مانند زبان روسی آسون تر بنظر میاد.

اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید بهتر میتونید زبان آلمانی رو یاد بگیرید. بطور کلی تسلط به یک زبان اروپایی، یادگیری زبان های اروپایی دیگه رو برای شما مقداری ساده تر میکنه.

بیشترین علت سختی زبان آلمانی مربوط به گرامرش هست! گرامر زبان آلمانی با گرامر زبان انگلیسی تفاوت های قابل توجهی داره و همپچنین پر از استثناء هست!

اما خوب برای یک اومندی که از انجام هر کاری، از جمله یادگیری زبان آلمانی، هدف داره و براساس هدفش آموزش میبینه و جلو میره، هیچ چیزی سخت و غیر ممکن نیست 💪🏻

منابع زبان آلمانی

منابعی که ما در کلاس آنلاین آموزش زبان آلمانی پیشنهاد میدیم براساس هدف و سطح کاربران هست. پس نمیشه قبل از ثبت نام در باشگاه بطور دقیق مشخص کرد که شما قراره از کدوم منبع آموزش ببینید چون منابع کاربران مختلف به صلاحدید مدرس متفاوته. دلیلش هم اینه که شرایط، سبک یادگیری، هدف از یادگیری و پشتکار هرکس متفاوته. پس قطعا یک الگوی آموزشی یکسان -که منبع هم جزئی از اون هست- برای همه کارآمد نیست.

بطور خلاصه برترین کتاب های آموزش زبان آلمانی کتاب های German language of 128 Million، German Demystified، Deutsch Aktuell و Menschen هستند که براساس نیاز شما میتونن در دوره آموزش زبان آلمانی مورد استفاده قرار بگیرن.

*اعتبار باشگاه اومند، برای شما یک مدرک پایان دوره زبان آلمانی به همراه داره…*

هر دوره از آموزش های مهارت شما که با موفقیت به اتمام برسه ، متخصصین باشگاه با توجه به توانایی شما یک مدرک پایان دوره با مهر و در سربرگ رسمی باشگاه، برای شما آماده میکنن، که در اون مدرک به سطح و توان شما اشاره میشه و به این معنی است که شما در یک مجموعه معتبر، فلان مهارت یا دوره رو با موفقیت سپری کردید(مدرک مذکور هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی، و هم زبان آلمانی قابل دریافته)

در نهایت آموزش زبان آلمانی در باشگاه اومند…

قبل از اینکه بریم سراغ بحث نهایی باید بگم با توجه به اعتبارات بر گواهی های باشگاه اومند ،بعد از پایان هر دوره گواهی پایان دوره به شما تعلق میگیره(با مهر خود باشگاه).

سخن نهایی ما ،مبنی بر این قضیه است که حتماً یه دلیل شدیداً موجه پشت یادگیری زبان آلمانی برای شماست که اتفاقا ما با این قضیه خیلی کار داریم و در ابتدا بهتره بگم همین که وقتتون رو صرف یک مهارت مهم و شدیداً کارآمد میکنید،

نشون میده فرد بسیار آگاه و قابل احترامی هستین.

یادگیری مهارت ها،چه زبان های مختلف دنیا چه هر مهارت دیگه ای ،تاثیر گذاری به شدت چشم گیری توی زندگی شما داره ، لذا تا همین جای کار که این قصدو دارین بهتون تبریک میگم ؛ در ادامه سخن آخر بهتون پیشنهاد میکنم در یادگیری و پایداری مهارتهاتون به شدت کوشا باشید .

همانطور که میدونید وقتی فکر انجام کاری میوفته توی سرتون یعنی بهتون الهام شده ، که وقت ماموریت جدید رسیده و پاشو خودتو آماده کن ، چون همونطور که در جریان هستین همه ی ما به دلیل و علتی به زمین فرستاده شدیم ، که در هر صورت انجام میگیره ولی کیفیت انجام گرفتنش بحث جالبتریه😁

پس وقتی چیزی بهتون الهام میشه خوب دنبالش کنید ، چون تئوری هیچ چیز اتفاقی نیست کاملا حقیقت داره پس وقتی اومد و راجبش فکر کردی و مطمئن شدی و دستتو دراز کردی که بگیریش دیگه جا نزن لطفاً، که در قانون کائنات به هیچ عنوان کار شایسته ای نیست فرزندم و صبر پشتکار و تلاش در هر چیزی (ببین هرچیزیا😄)تورا نابغه ترین نابغه ها میکند باشد که رستگار شوید☺️ و جدا از شوخی این واقعی ترین اصل تو هر کاریه ، یعنی ببین تمام تلاش و زورتو بزار واسه یه چیزی بذاری

 اگه تو خود همین قضیه چیزی گیرت نیومد قطعاً اون گوشه کنارا یه چیزایی بوده که تورو به یک موجود دیگه تبدیل کرده.

پس نتیجه گرفتیم برای رسیدن به مدینه ی فاضله،   پیوستگی مثل جاده میمونه و مجبوریم پیوستگی رو حفظ کنیم حتی وقتی خیلی سخت میشه.

یکی از دلایل جا زدن تبدیل هدف به روز مرگیه، آخ که رد شدن از این مرحله جون ادمو میگیره ولی چه میشه کرد ما همیشه تو روزمرگی هامون زندگی میکنیم و این سیکل قابل تغییر نیست پس بیا روز مرگی رو قشنگش کن تا تو روزمرگی های آیندت چیزی برای روز مرگی های پیریت داشته باشی که بهش افتخار کنی و به کارت بیاد.

پس مثل کسایی نباشید که با فشار اول پشیمون میشن و با لگد دوم جا میزنن، بازیکن باید چغر باشه ، کم نیاره چون برای رسیدن اونقدر راه هست که جوهرم از نوشتنش ناتوانه همونطور که قبلاً هم گفتم یادگیری زبان جدید می‌تونه زندگی شما رو از لحاظ اجتماعی، فرهنگی ، سیاسی، اقتصادی و خیلی لحاظ های دیگه متحول کنه و فرصت هایی رو واستون بسازه که خوابشم نمیدیدید.

لذا توجه داشته باشید ، شما از لحظه ای که تصمیم به کسب مهارتی رو میگیرید ، تا زمانی که اقدام میکنید و مسیر طولانی رو برای رسیدن بهش طی میکنید مثل موبایل درحال شارژ هستید و زمانش که برسه شارژتون فول میشه و شارژر رو در میارید و به زندگیتون با انرژی جدید و قوی تری ادامه میدید.☺️

درسته در ادامه شما دوباره شارژتون کم میشه و نیاز به انرژی جدید تری دارید که در این مواقع میگردین شارژر جدیدی واسه خودتون پیدا میکنید و سرحال تر از قبل برمیگردید.

لذا سعی کنید در تمامی سال های عمرِ پر برکتتون هرسال یک مهارت جدید یاد بگیرید ، تا خلاقیتتون تحریک بشه ، تا این ها کنار هم شما رو به یه نابغه تو عصر خودتون تبدیل کنه .

خب شاید بگید نقش باشگاه اومند تو این زندگی موبایلی چیه !!!

احتمالا درست حدس زدید ، اومند مثل یک پاوربانک میمونه و نقشی که شایسته یک منبعِ قوی هست رو بازی می‌کنه و هر انرژی که بخوای واست فراهم می‌کنه .

و اینم بگما ، اینجوری نیست که تو هربار بخوای یه چیز جدیدو شروع کنی دلهره و سختی بار اول و داشته باشی چون کسب تجربه و موفقیت، شمارو به تداوم در یادگیری و مسمم ترشدن میرسونه.

آدم های با انگیزه برای جامعه ما به شدت نیازه تأکید میکنم با انگیزه ، یعنی اونقدر که انگیزه مهمه ، استعداد نیست .

راستی این و بگم مطمئن باشید تو این مسیر هرچقدر بیشتر یاد بگیرید ،خلاقیت به خرج بدید و پیش برید وقتی برمیگردید به خودتون نگاه میکنید میبینید 99%عادت های بدتون بی خبر گذاشتن رفتن و دیگه چیزی واسه غر زدن و شاکی شدن وجود ندارد چون خودتون تنهایی هرچیزی و که برازندتونه بدست آوردید .

پس بیاید مسمم به سمت هدفی که نقش پر رنگی تو آیندتون داره قدم بردارید، که تنها دارایی شما همین آیند تونه مطمئن باشید.در نهایت تر؛ مسلماً بعد از کارکردن روی خودتون و گرفتن تصمیم برای اقدام به یادگیری زبان آلمانی اولین و مهمترین امر انتخاب مجموع و منبع مناسبه، جا داره بگم برای آموزش آنلاین زبان آلمانی باشگاه قطعاً بهترین، به دلیل تمامی  تأکید هایی که تواین مقاله شد از طرف دیگه بخاطر اعتبارات و مجوزات باشگاه(که در انتهای همین وبسایت میتونید مشاهده کنید )

و همونطور خلاقیت مثال زدنی ؛ که در حوزه آموزش ، مخصوصاً آموزش آنلاین داره ، چون میدونید دیگه کلاس حضوری با آنلاین کلا بحثشون جداست آنلاین بودن یه سری چیزا میخواد که همه ندارن و مشتریارو ناراضی بر می‌گردونن ولی اومند مثل همیشه کلا بحثش جداست .

لازمه بگم در کنار سیستم خفنمون ، استادامون  ایستادن که هر کدوم یه ایران رو حریفن ، یعنی اینجا چه بخوای چه نخوای یادت میدیم .

کلاس آنلاین آموزش زبان آلمانی

همون طور که در ابتدا هم گفته شد فقط کافیه یک هفته جذابیت باشگاه  رو ببینی ، شرط میبندم دیگه جایی نمیری .

امیدوارم که چه آموزش زبان آلمانی چه هر مهارت دیگه ای (باشگاه در تمامی زمینه ها فعالیت آموزشی داره و پیشنهاد میکنم به صفحه ی فروشگاه و صفحه اصلی باشگاه حتماً یه سری بزنی )شما رو به سمت تکاملتون هدایت کنه.

برای اطلاعات بیشتر حتما توصیه میشه که در دوره رایگان توجیهیِ باشگاه ثبت نام کنید، اما اگه حوصلتون نشد میتونید همون لحظه با شماره باشگاه

۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳

داخلی 1تماس بگیرید.

ممنون که تا اینجا اومدی ،

یه آرزو کن …💜✨

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان کلاس آنلاین زبان آلمانی

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button