مقالات

تاثیر آموزش آنلاین زبان فرانسه بر یادگیری

آموزش آنلاین زبان فرانسه

زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی، دومین زبان پرطرفدار دنیاست که عده زیادی به دنبال یادگیری آن هستند. دلایل مختلفی برای محبوبیت این زبان وجود دارد از جمله: ادامه تحصیل دادن در کشور های فرانسوی زبان، فرصت های مطالعاتی-پژوهشی و فعالیت های علمی در کشورهای فرانسوی زبان، فعالیت بعنوان مدرس این زبان پرطرفدار، علاقه به فرهنگ و ادبیات غنی کشور فرانسه و… اگر شما هم قصد دارید زبان فرانسه را یاد بگیرید این مقاله برای شماست. زیرا میخواهیم مزایا آموزش آنلاین زبان فرانسه بر یادگیری این زبان را بررسی کنیم.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

دسترسی به مدرس زبان فرانسه

با وجود اینکه فرانسه دومین زبان پرمتقاضی دنیا برای یادگیری است، اما هنوز هم در پیدا کردن مدرس این زبان مشکلاتی وجود دارد. تعداد مدرس های این زبان نسبت به زبان انگلیسی -که بخاطر زبان بین الملل بودن بسیار زیاد تدریس میشود- کمتر است. اگر شما بخواهید بصورت حضوری کلاس هایتان را برگزار کنید، شرایط سخت تر هم می شود زیرا باید یک محدوده جغرافیایی مشخص را در نظر بگیرید و در  آن محدوده به انتخاب مدرس بپردازید. در شرایط آنلاین این محدودیت ها بطور کامل برداشته می شود و تنوع انتخابی شما افزایش می یابد. پس شما می توانید خیلی راحت به بهترین ها دسترسی داشته باشید و مدرس خود را انتخاب کنید.

از طرف دیگر در کلاس های آموزش آنلاین زبان فرانسه، استاد هم حوصله و تمرکز بیشتری برای تدریس دارد؛ چرا که دست او در آماده کردن منابع مورد نیازش بازتر است و قبل از شروع کلاس، آن ها را حاضر کرده تا در شرایطی ایده آل چه از نظر فیزیکی و چه از نظر روحی بتواند مبحث مورد نظر را به بهترین شکل ممکن به زبان آموزان زبان فرانسه آموزش دهد و طبیعتاً بازدهی کلاس را چند برابر کند.

کلاس آنلاین زبان فرانسه در برابر دوره های آفلاین (غیر حضوری و غیرآنلاین) آن

مهم ترین برتری کلاس آنلاین نسبت به دوره های آفلاین ویدیویی، پشتیبانی آن است. شما در دوره های آنلاین در هر جلسه بصورت مستقیم با مدرس خود در ارتباط هستید و میتوانید تمام سوالات و ابهامات پیش آمده در مسیر یادگیری تان را از ایشان بپرسید؛ به همین دلیل پشتیبانی در بالاترین حد خود قرار دارد.

اما اغلب دوره های آفلاین قابلیت پشتیبانی ندارند و یا قابلیت پشتیبانی شان به کیفیت کلاس آنلاین نمی رسد.

از این رو بهتر است فقط زمانی از دوره های آفلاین آموزش زبان فرانسه (البته دوره هایی که قابلیت پشتیبانی و ارسال سوال دارند) استفاده کنید که وقت شما پر است و نیاز دارید این آموزش را بصورت کاملا شناور در برنامه خود بگنجانید.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

آموزش آنلاین زبان فرانسه مقرون به صرفه است!

کلاس آنلاین بهترین انتخاب برای یادگیری زبان فرانسه است. شما در این دوره با کاهش برخی از هزینه ها (مانند هزینه های رفت و آمد، هزینه کلاس حضوری، هزینه تهیه بعضی از منابع یادگیری و …) به طرز قابل توجهی صرفه جویی می کنید. این صرفه جویی در زمانی که بخواهید کلاس هایتان به حالت خصوصی و نیمه خصوصی باشند، بیشتر نمایان خواهد شد.

پس شما با صرف هزینه بسیار کمتر نسبت به کلاس حضوری، می توانید همان کیفیت آموزش را دریافت کنید و زبان فرانسه را خیلی خوب یاد بگیرید.

دوره آنلاین مناسب افرادی است که کمبود وقت دارند!

برای بسیاری از دانشجویان، افراد شاغل و افرادی که باید برای زمان خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشند، دوره آنلاین بهترین انتخاب است. این افراد می توانند تنوع زیادی در  انتخاب ساعت جلسات خود داشته باشند تا نظم برنامه هایشان به هم نخورد. همچنین دیگر نیازی نیست که زمانشان را صرف حاضر شدن برای کلاس و یا رفت و آمد به کلاس و در ترافیک ماندن کنند.

این صرفه جویی زمانی، صرفه جویی در انرژی و کاهش خستگی را نیز به دنبال دارد. پس نگرانی ها و اضطراب ها نیز کاهش می یابد و افراد می توانند با ذهنی آرام تر و کارآمد تر در جلسات شرکت کنند و بازدهی یادگیری خود را بالا ببرند.

پس این افراد فقط با داشتن یک دستگاه (مانند موبایل و تبلت و لپتاپ) می توانند در هر کجا که باشند به آموزش خود ادامه دهند.

استفاده از قابلیت های کلاس آنلاین در استفاده از رسانه هاآموزش آنلاین زبان فرانسه

کشور فرانسه بدون اغراق یکی از پایه های ادبیاتی جهان به شمار می رود. بسیاری از نویسندگان و شاعران معروف جهانی فرانسوی هستند. همچنین این کشور در زمینه موسیقی و سینما نیز حرف هایی برای گفتن دارد.

در جلسات آنلاین مدرس خیلی راحت تر میتواند از این آثار استفاده کند؛ حتی می تواند آنها را در کلاس پخش کند و به این شیوه آموزش آنلاین زبان فرانسه را برای زبان آموزان تبدیل به یک سرگرمی جذاب و دوست داشتنی کند!

در دوره آنلاین زبان فرانسه فقط کافیست از مدرس های یک مجموعه معتبر کمک بگیرید و از پشتیبانی آن مجموعه نیز مطمئن شوید. در اینصورت با خیالی آسوده از یادگیری هرچه باکیفیت تر زبان فرانسه لذت ببرید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *