اینجا اومند است!

انتخاب رشته کنکور

تخصصی ترین شیوه! اختصاصی هر رشته دانشگاهی! با دانشگاه تهرانی ها!

انتخاب رشته کنکور، شنیدن همین سه کلمه برای خیلی ها حس و حال عجیب غریبی دارد. بهتر است بگوییم این که شما به این سه کلمه چه حسی دارید، بستگی به عملکرد شما یا اظرافیانتان در این رویداد مهم آموزشی دارد! مثلا اگر یکی از بستگان شما در انتخاب رشته کنکور تجربی مجموعه مناسبی را انتخاب نکرده باشد و به موفقیت نرسیده باشد، قطعا در کل خانواده شما ترسی از انتخاب رشته نهفته خواهد شد! این نشان دهنده تاثیر گذاری عجیب و غریب این رویداد روی نسل ماست. همین هم باعث شده مجموعه های زیادی به عملیات سرنوشت ساز انتخاب رشته بپردازند. پول های هنگفتی جا به جا میشود، از سر خیابان شما تا سر خیابان ما پر است از افرادی که خود را متخصص این کار میدانند! والدین و دانش آموزان نیز به دلیل حساسیت و استرس بالا این رویداد، هر حرفی هر کسی به آن ها بزند باور میکنند و در نهایت نتیجه اینی میشود که میبینید! هر ساله عده ی زیادی انتخاب رشته کنکور را در پیش دارند، پیش میگیرند و یا از آن پیشی میگیرند! همیشه تکراری، همیشه کابوس، همیشه پر از استرس.
حال، راه حل چیست؟!

انتخاب رشته با اومند،معتبر ترین مرجع آموزشی کودک،نوجوان و جوان کشور

انتخاب رشته کنکور را ما هم تجربه کرده ایم. ما هم استرس های آن را کشیده ایم اما این همه ماجرا نبوده است! تفاوت ما این است که در آن موفق شده ایم! همین که توانستیم باغچه خود را بیل بزنیم باعث شد تا در تمام این سال ها به افرادی که میخواهند با ثمره تلاش خود در بهترین دانشگاه های کشور درس بخوانند کمک کنیم.
  • انتخاب رشته در اومند با دانشگاه تهرانی ها انجام میگیرد
  • انتخاب رشته در اومند برای هر رشته دانشگاهی به صورت تخصصی انجام میگیرد
  • همایش آنلاین، مشاوره اختصاصی، سه بار گزارش عملکرد فرم انتخاب رشته و چک لیست نهایی به صورت اختصاصی با شما و در نهایت منتورینگ اختصاصی هر کدام از رشته های تحصیلی
خودتان قضاوت کنید!

برای اطلاع از هزینه ها و ثبت نام در ظرفیت 250 نفره انتخاب رشته کنکور اومند با شماره 02128429823 تماس بگیرید و یا روی دیگر لینک موجود در تبلیغ استوری کلیک کرده و فرم رزرو پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.