سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

مشاوره کنکور انسانی و متفاوت ترین شیوه برنامه ریزی کنکور به سبک اومند

آرزو کن، هدفت بساز

دنبال مشاوره کنکور انسانی هستی؟؟

مشاوره کنکور انسانی با شیوه ی خلاقانه، علمی، تاثیر گذار و مهم تر از همه بسیار متفاوت، در باشگاه اومند ارائه میشه…

واسه درک این تفاوت همین ابتدا یه جلسه رایگان خیلی عالی برگزار میکنیم که اولین قدم اومندی شدن شماست!!
راستی! میدونستی که بیلی آیلیش، امینم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو، آلپاچینو، دکتر سمیعی، لئوناردو داوینچی، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، سعدی، حافظ، بهترین وکلا، دکتر ها، مهندسا، هنرمندا
همه و همه از همین جلسه رایگان اومند شروع کردن!!😂😂😂

پس توام معطل نکن و همین الان دوره رایگان اومند رو ثبت نام کن…

تازه تو این دوره میتونی ده سال آینده خودت رو ببینی.

همین الان ثبت نام کن و فقط یه آرزو کن…

در این جلسه متوجه میشی اومند چه تفاوت هایی داره و چطور تورو به متفاوت ترین شیوه به اوج میرسونه

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی

روش مشاوره با باشگاه اومند!

مشاوره کنکور انسانی!

رشته ای که بعد از رکود دهه ۸۰ دوباره افتاد روی دور اما متاسفانه سیستم پرورش دانش آموز در این رشته ( خصوصا در قسمت مشاوره ) مثل همون دوره مونده و اصلا تخصصی نیست!
یک شیوه ی کاملا قابل پیشبینی شامل یک رتبه تقریبا برتر! چند جمله انگیزشی و یک برنامه ریزی با محور مطالعه!
خوب توی این رشته که روز به روز آمارش بیشتر میشه و خیلی ها به فکر پیشرفت در این رشته افتادن، آیا واقعا دیگه این متد جواب رقابت سنگین رو میده؟؟
هر کسی در این حوزه درگیر نوشتن برنامه های درسی شده و سپس بر اساس اون شمارو چک میکنه.

اما از هر صد نفر با این متد سنتی چند نفر واقعا موفق شدن؟؟؟

دیگه قابل پیش بینی شده…
بریم مشاور بگیریم…

اما تهش از هر ده نفر، یک نفر موفق بشه!!
اصلا برنامه ریزی رو خود شما هم میتونی انجام بدی!!
مهم اینه در این رشته ی چند وجهی و پیچیده که کلی کتاب متناقض داره، شما چجوری هر کتاب رو با روش های تخصصی خودش مطالعه کنی…

تنوع دروس رشته انسانی

مهم اینه با وجود درگیری هر دو نیم کره در خیلی از کتاب های این رشته، چطور تدریس و یادگیری هر کتاب متناسب با شخصیت آموزشی هر دانش آموز انجام بشه
در رشته ی علوم انسانی شما بیش از همه به همین مدیریت احتیاج دارید، چون تعداد کتاب ها و زمینه شون متفاوته و این باعث ایجاد روند سینوسی درصد ها میشه و این یعنی عدم موفقیت!!
حتی قبل تر از اون، این تفاوت ها تمرکز خیلی ها رو بهم زده و به خیلی ها استرس داده

خب حالا سوال من اینه، آیا مدیریت مسائل مهم علمی و روانشناختی مثل استرس رو میشه صرفا با تکیه بر تجربه یک مشاور رتبه برتر انجام داد؟

این بحران ها کاملا علمی و پر اهمیت هستن احتیاج به متخصص روانشناختی دارن!
باشگاه اومند برای بچه های علوم انسانی سنگ تموم گذاشته
برای هر کدوم از گروه درس ها متخصصین خودشون رو داریم که هم روش های درست پیشروی اون ها رو بهتون بگن و هم به عنوان مربی شغلی در کنارتون باشن که در انتخاب سبد گسترده ی شغلی این رشته با معیار های علمی راهنمایی بشید!
روانشناس متخصص در کنار شما وجود خواهد داشت برای مدیریت مسائل حساسی مثل استرس و تمرکز و انگیزه و….

در باشگاه اومند شما هم با روانشناس، هم با مربی، هم با مشاور و برنامه ریز و هم با پشتیبان جهت پیگیری ها ارتباط میگیرید و هر کس در زمینه تخصصی خودش شما رو به هدف نزدیک تر میکنه

از این قسمت ثبت نام کنید
دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی

روش برنامه ریزی با باشگاه اومند!

دقت کنید، هر کس متخصص یک کاری است!!

تخصص توی علوم انسانی حرف اول رو میزنه!!

هدف ما این نیست که شما با یک برنامه ریزی خشک مثل هزاران نفر دیگه پیش برین
هدف ما مدیریت روانشناختی و پیوند صحیح و تخصصی بین فعالیت های اصلی روزانه و اهداف مشخص کوتاه مدت و بلند مدت شماست.
در باشگاه اومند شما خودتون تبدیل به برنامه ریز میشید و از متخصصین روانشناختی و مربی های شغلی استفاده میکنید تا در ریز ترین مسائل روزانتون تا هدف تخصصی جلو برید!
باشگاه اومند به طور کاملا تخصصی با جلو گیری از چند روشه شدن و اتلاف وقت و هزینه، نیاز شما رو براورده میکنه!!
این رو جدی بگیرید!!
این تفاوت یعنی موفقیت!
یعنی متد جهانی!
یعنی تو هم میتونی!!
یعنی حرفه ای شدن و حرفه ای بودن!!
در ضمن در نظر بگیرید که در باشگاه اومند صفر تا صد هدف شما پوشش داده میشه!
یعنی چی؟
یعنی همون قاعده ی اصلی صفر تا صدی

تعریف مشکلات و راه حل

یعنی شما در جریان مشاوره تنها نیستید و اگر نقطه ضعف دیگری یا میان-هدفی علاوه بر مسائل روانشناختی در شما پدید بیاد، مثلا احتیاج به رقابت با هم هدف هاتون، مثلا رفع اشکال تخصصی انواع دروس، یا نه اصلا یک دفعه فکر مهاجرت تحصیلی افتادید، یا نه اصلا احتیاج به مربی کسب و کار برای انتخاب شغل آینده داشتید، یا نه اصلا متخصص تغذیه برای مدیریت خواب و تغذیه یا حتی تفریحاتتون احتیاج داشتید…

مشاور های زیادی که رتبه های خوبی داشتند توی این حوزه فعالیت میکنن اما آیا همه ی نیاز شما براورده میشه؟

اگر مشکل شما مربوط به مسائل روانشناختی باشه ایا کسی جز روانشناس متخصص میتونه به شما ریشه ای کمک کنه؟؟
اگر مشکل شما مدیریت خواب و تغذیه تون باشه یا اگر مشکل شما اشکال درسی باشه ایا کسی جز متخصص همون زمینه میتونه کمتون کنه؟؟
همینه که در باشگاه اومند یک تیم بالای سر شماست!!
هم مشاور رتبه برتر کنکور شما
هم روانشناس
هم متخصص تغذیه
هم متخصص دروس مختلف
هم پشتیبان
و …
همه با یک متد و مسیر مشخص!!

از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی

مشاوره آنلاین باشگاه اومند چطوریه؟؟!

رشته انسانی هستی و نمیدونی برای کنکور چی کار کنی؟؟ کنکورت سال بعده و نمی دونی چه طوری درس های عقب مونده ت رو بخونی؟؟ کاری نداره فقط کافیه مطالب پایین رو بخونی و برای مشاوره، با مشاورهای ما تماس بگیری.

یک برنامه درست از چه قسمت هایی تشکیل شده؟

برای اینکه یک برنامه ریزی درست انجام بدین، اولین کار اینه که اهدافتون رو روی کاغذ بنویسین و اون ها رو به ترتیب بلند مدت و کوتاه مدت مرتب کنین و نسبت به هدفی که تعیین می کنین انگیزه ی کافی رو داشته باشین تا این انگیزه باعث شور و اشتیاق شما نسبت به هدفتون بشه، قدم بعدی برنامه ریزی هفتگیه، این کار باعث می شه تا راحت تر زمان رو مدیریت کنین و میزان درسی که خونده شده و بازدهی اون رو بررسی کنین.

برنامه اختصاصی شما 

هر دانش آموزی نیازمند یک برنامه اختصاصی متناسب با خصوصیات و اهداف خود داشته باشد. خصوصیات هر دانش آموزی منحصر به فرد می باشد بنابراین با برنامه ی مختص به خصوصیات جسمی و روحی خود می تواند بهترین نتجه را بگیرد.

برنامه کامل و همه جانبه

برنامه ریزی و مشاوره آنلاین کنکور انسانی توسط مشاورهای با تجربه اومند، به شما کمک میکنه تا با رعایت اصول روانشناختی و تغییر روش درس خوندنتون، بازدهی شما رو تو طولانی مدت بیشتر کنه و شما رو چند قدم از هم کلاسی هاتون جلو بندازه. اما این برنامه باید طوری طراحی بشه که توانایی انجامش رو داشته باشین و بعد از مدتی ناامید نشین و انگیزه تون رو از دست ندین.

مشاور کنکور انسانی اومند با بررسی نمرات درسی شما، برنامه ای طراحی می کنن تا بر اساس توانایی هایی که شما دارین، اگه تو درسی ضعف دارین، ضعف رو بر طرف کنین و دروسی که خیلی خوب بلدین رو هم بتونین با مرور پیش ببرین تا از یادتون نره.

معرفی رشته علوم انسانی

خوشبختانه رشته علوم انسانی در حال پیدا کردن جایگاه واقعی خودشه و روز به روز نقش پررنگ تری رو ایفا می کنه. طرفداران رشته علوم انسانی هم حدودا از سال ۹۵ افزایش زیادی داشته و به تبعش تعداد دواطلبین کنکور انسانی هم بالا رفته؛ بطوری که سالانه درصدی به تعداد داوطلبین کنکور علوم انسانی اضافه میشه. تعداد داوطلبین کنکور انسانی 1401 نسبت به سال های قبل بیشتره و پیش بینی شده که تعداد داوطلبین کنکور 1402 از این مقدار هم بیشتر بشه!

یکی از دلایل گرایش کاربرها به این رشته، رشته های دانشگاهی بورسیه دار مثل رشته علوم قضایی و رشته های آموزش (خاص دانشگاه فرهنگیان) هست که در کنکور 1401 پرطرفدار تر هم شدن. همچنین رشته پرطرفدار دیگه ای که تعداد زیادی از داوطلبین هرسال به امید قبولی در اون کنکور انسانی میدن، رشته حقوق هست. این رشته هم بسیار کاربردیه و هم برای افرادی که علاقه و توانایی لازم رو داشته باشن، بازار کار خوبی وجود داره. در ” کنکور انسانی و رشد تعداد شرکت کنندگان آن…به راستی چرا؟؟”  میتونید دلایل بیشتری از این موضوع رو بخونید.

چالش های برنامه ریزی کنکور انسانی

رویکرد طراحان کنکور انسانی و برنامه ریزی مشاوران اومند 

وقتی کنکور انسانی نسبت به سال های قبل این همه مورد توجه قرار گرفته، آیا میتونیم انتظار داشته باشیم که سوالات این کنکور همچنان طبق روال سال های قبل طرح بشه؟ قطعا نه! چون تقاضای داوطلبین برای رشته های پرطرفدار نسبت به سال های قبل افزایش زیادی داشته؛ پس طبیعتا درجه سختی سوالات کنکور علوم انسانی هم سال به سال بالاتر میره. در این حالت سطح پیچیدگی کنکور انسانی هم بالا میره و برای رسیدن به هدف باید استراتژی های خاص تری رو داشته باشیم.

پس دیگه مشاوره کنکور انسانی به سادگی قبل نیست که صرفاً با یک جدول شامل ساعات خوندن دروس و تعداد تست های هر درس انجام بشه و نتیجه بده! بلکه با افزایش پیچیدگی های کنکور انسانی، مشاوره کنکور انسانی هم پیچیده تر میشه و دانش و تجربه خاص خودش رو می طلبه.

برای اینکه بیشتر با رشته انسانی و جزئیات کنکورش آشنا بشید میتونید مقاله ” جزئیات علمی کنکور انسانی” رو مطالعه کنید.

برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی 
باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی آنلاین کنکور انسانی رو بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور انسانی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور انسانی رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور انسانی را به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.

کاربر محور بودن تمام روند های مشاوره ای و آموزشی در باشگاه اومند

از اونجایی که علوم انسانی یک رشته چند محوری هست و رشته های دانشگاهی خیلی متنوعی داره، هرکس برای خودش اهدافی تعیین میکنه. این اهداف بطور عمده براساس علاقه شخصی کاربر انتخاب میشه. البته گاهی اوقات کاربر براساس توانایی های خودش هم هدفش رو انتخاب میکنه. مهم اینه که این هدف و علاقه به هر شکلی که ایجاد شده، باید مورد احترام قرار بگیره و درواقع نقطه مرکزی مشاوره کنکور انسانی کاربر قرار بگیره.

درست مثل اهداف کاربران رشته های تجربی، که هرکس هدفی از کنکور دادن داره (مثلا یه نفر میخواد پزشک بشه، یه نفر دیگه دندانپزشک. یک نفر دوس داره داروساز بشه، یک نفر پرستار) در اینجا هم هر کس یه خواسته ای از کنکور انسانی داره! یک نفر میخواد معلم بشه یک نفر دیگه میخواد حقوقدان بشه. کسی میخواد ادبیات بخونه و در حوزه ادبیات پیشرفت کنه و یک نفر دیگه دوس داره روانشناسی بخونه. درست عین رشته علوم تجربی، اهداف کاربران رشته علوم انسانی هم خیلی مهمه و این موضوع باید جایگاه خودش رو در برنامه ریزی کنکور انسانی محکم کنه.

مشاوره کنکور انسانی کاربر محور

همونطور که گفتیم اهداف خیلی متفاوتی در رشته علوم انسانی وجود دارن. رشته های مختلف در زیرگروه های مختلف قرار دارند و زیرگروه های مختلف هم در ضرایب دروس کنکور انسانی با هم تفاوت دارند. پس وقتی کاربر هدف خودش رو پیدا کنه بهتر میتونه تصمیم بگیره که کدوم درس ها مهم تر هستند و برای هر درس چقدر باید زمان بذاره، چقدر باید نقاط ضعفش رو ارتقا بده و بیشترین نقاط قوت رو در چه دروسی داشته باشه. این میشه یک اولویت بندی صحیح!

این اولویت بندی در حال حاضر برای جمع بندی کاربران کنکور 1401 انسانی نقش حیاتی رو داره!

به عنوان مثال رشته های حقوق، علوم قضایی و آموزش زبان و ادبیات فارسی در زیرگروه 1 قرار گرفتن. رشته های آموزش علوم اجتماعی و جامعه شناسی هم در زیرگروه 2 قرار گرفتن.

اگر یک کاربر هدفش رشته های زیرگروه 1 باشه باید بدونه که در این زیرگروه درس اقتصاد ضریب1 ولی درس ادبیات ضریب 4 رو داره! پس این کاربر باید برطرف کردن ضعف های درس ادبیات رو به اقتصاد اولویت بده. اما اگر هدف کاربر در زیرگروه 2 باشه باید بدونه که این دو درس ضرایب یکسانی دارن! پس باید برطرف کردن ضعف های هر دو درس رو در یک سطح بدونه.

خوب منظور ما از هدفگذاری در باشگاه اومند همینه. این دقیقا اولین کاری هست که ما برای شما انجام میدیم.

برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی 
باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی آنلاین کنکور انسانی رو بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور انسانی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور انسانی رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور انسانی را به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.
یادداشت برداری در کنکور انسانی

تمرین و مرور دوره ای

انجام تمرین های دوره ای که مشاورهای ما به شما دانش آموزان عزیز میدن، بعد از کتاب درسی، از اولویت یادگیری و پیشرفت شما تو کنکوره و این تمرین ها شامل تست های مهمی هست که شما رو یک قدم تو تست زنی از همکلاسی هاتون جلو می اندازه و سرعت تست زنی شما رو بالا می بره. مرور کردن یکی دیگه از مهمترین قسمت برنامه ریزی کردن هست تا شما درسی رو که قبلا خوندین فراموش نکنین.

با توجه به تنوع دروس انسانی، کنکور انسانی از 280 سوال تشکیل شده و زمان پاسخ دادن به تستا 240 دقیقه است. مدیریت تایم جواب دادن به سوالا خیلی مهمه اما این اتفاق یک شبه اتفاق نمی افته و باید با برنامه و تلاش به این مرحله برسین. تعداد سوالای اختصاصی کنکور انسانی 180 سواله و عمومی هم 100 سواله، که چالش خیلی بزرگی برای داوطلب های رشته انسانیه و مشاورهای ما با برنامه شما رو به رتبه های برتر میرسونن.

برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی
باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی آنلاین کنکور انسانی رو بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور انسانی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور انسانی رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور انسانی را به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی

یادداشت برداری

یادداشت کردن و نوت برداری به شما کمک میکنه تا چیزی رو از قلم نندازین. برنامه ای بهتون داده میشه که منعطفه تا اگه اتفاقی افتاد بتونین اون رو جبران کنین. تمام نمرات و درصد های شما توسط مشاورین، ثبت میشن تا بتونن میزان پیشرفت شما بررسی کنن و ضعف های شما رو رفع کنن.
تغذیه و نوع خواب، تو نوع برنامه ریزی اثر خیلی زیادی داره. مشاورهای باشگاه اومند به شما کمک میکنن تا زمان خوابتون رو متعادل کنین و تغذیه مناسبی داشته باشین تا از مشکلاتی مثل چاقی و خواب آلودگی پرهیز کنین.
مشاورهای ما تجربه بسیار بالایی تو برنامه ریزی برای کنکور انسانی دارن و از هیچ تلاشی برای رسیدن شما به رتبه های برتر دریغ نمی کنن، تا اخر راه همراه شما می مونن و با صبر و حوصله، شما رو راهنمایی می کنن و اطلاعات لازم رو در اختیار شما قرار میدن و در صورت نیاز به صورت دوره ای با شما تماس میگیرن تا از وضعیت برنامتون اطلاع پیدا کنن.

یادداشت برداری در کنکور انسانی
برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی
باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی آنلاین کنکور انسانی بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور انسانی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور انسانی رو در اختیارت میزاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور انسانی را به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنید. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژ باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.
از این قسمت ثبت نام کنید

دوره و جلسه رایگان برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی

منابع و مشاوره کنکور انسانی

منابع کنکور انسانی

مهم ترین درس های اختصاصی رشته علوم انسانی فلسفه و منطق، علوم و فنون، جامعه شناسی و روانشناسی هستن که روانشناسی و اقتصاد معمولا ضرایب بالایی دارن و افرادی که رتبه های خیلی خوبی دارند معمولاً این دو درس رو عالی زدند.

ما برای هر کدوم از این درس ها با توجه به شرایط تحصیلی شما در اون درس منابع جداگانه معرفی می کنیم. اما در کنارش یک منبع شخصی رو هم برای شما درنظر گرفتیم که شما خودتون این منبع رو خلق می کنید! این منبع میشه مهم ترین و یجورایی جامع ترین منبع شما. این منبع مهم یک دفتره که شما در این دفتر نکات مهم و نکات تستی رو به زبان خودتون وارد می کنید، خلاصه نویسی می کنید، نکاتی که جدیدا از پاسخ های تشریحی تست ها یاد گرفتید رو واردش میکنید و یکسری چیزهای دیگه که در جلسات مشاوره ای کامل برای شما توضیح داده میشه! این دفتر خاص شماست و دفتر هرکس برای خودش کاربردی هست.

البته اصلا نگران نباشید چون کاملاً بهتون آموزش میدیم که چطور این منبع شخصی رو برای خودتون ایجاد کنید. ضمنا در برنامه هاتون هم خوندن و مرور این دفتر شخصی گنجونده میشه.

بودجه بندی کنکور انسانی

بودجه بندی هر کنکور همیشه ثابت نیست و هر سال تغییرات جزئی داره. بعنوان مثال مطمئن باشید که بودجه بندی کنکور انسانی 1402 با بودجه بندی کنکور انسانی 1401 تفاوت های جزئی خواهد داشت. بنابراین ما در باشگاه اومند بیش از حد درگیری بودجه بندی کنکور نمی شیم و تمرکزمون برای خوندن و مرور مباحث و درس ها، روی هدف شما و شرایط تحصیلی شماست. اما همیشه یکسری از مباحث در کنکور کلیدی هستند و هر سال نقش مهمی در درصد های شما دارند. از این بابت نگران نباشید چون ما اون مبحث ها رو بطور کامل برای شما اجرا می کنیم.

برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی 
باشگاه اومند خلاقانه ترین، کامل ترین و متفاوت ترین مسیر رو برای رسیدن به هدف برنامه ریزی آنلاین کنکور انسانی رو بهت نشون میده. مسیری که متخصصین برجسته باشگاه اومند، کامل به تو برنامه ریزی کنکور انسانی رو یاد میدن و با پکیج های تخصصی برنامه ریزی، منتورینگ و دیگر مسائل مورد نیاز برای رسیدن به هدف موفقیت در کنکور انسانی رو در اختیارت میذاره. باشگاه اومند کامل ترین و تخصصی ترین شیوه مشاوره کنکور انسانی را به شما منتقل میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیه در اسرع وقت با کارشناسان اومند، تماس بگیری، شماره تماس ما: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۲۳ و یا حتی می تونی برای خرید دوره اینجا کلیک کنی. برای اینکه تو رشته مورد نظرت پیشرفت بیشتری داشته باشی می تونی از پکیج های ویژه باشگاه اومند استفاده کنی برای دیدن پکیج ها اینجا کلیک کن.

تیمی کامل برای مشاوره کنکور انسانی در باشگاه اومند!

علم مشاوره یک علم کاملا آکادمیک و ثابت شده هست. یعنی این که قوانین و اصول خاص خودش رو داره و هر کس صرفاً بر اساس تجربه شخصی خودش نمیتونه ادعا کنه که دانش لازم رو در این زمینه داره. شما به واسطه علم مشاور قراره یک مسیر علمی ولی پر ریسک رو طی کنید؛ بطوری که ریسکش برای شما به حداقل برسه. وقتی از مشاوره علمی صحبت می کنیم منظورمون صرفا برنامه درسی هفتگی نوشتن و چند دقیقه صحبت انگیزشی در تماس تلفنی نیست!

اما غالبا می‌بینیم که مشاوره کنکور انسانی به همین صورت داره انجام میشه. حتی اگر فردی که قراره به این شوه به شما مشاوره بده رتبه تک رقمی کنکور رو هم داشته باشه، باز هم نمیتونه پاسخگوی نیاز افراد زیادی باشه. چون همه افراد نیازهای یکسانی ندارند و طبیعتا یک شیوه روتین و تکراری برای همه کاربران پاسخگو نیست. نیاز ها از نظر ابعادی مثل ضعف های تحصیلی، شیوه مطالعه، مسائل مربوط به سبک زندگی مثل خواب و تغذیه، مسائل روانشناختی مثل اضطراب بسیار متفاوت هستند.

تیم مشاوره کنکور انسانی

بنابراین ممکنه هنگام شنیدن صحبت های انگیزشی انگیزه بگیرید اما وقتی به مرحله عمل به برنامه هاتون میرسید و مشکلات متعدد جلوی راه شما سبز میشن و نیازهای شما خودشون رو نشون میدن، متوجه میشید که این سبک بسیار ساده و روتین و تکراری نمیتونه برای همه موثر باشه تا بتونن از پس مسیر پر پیچ و خم کنکور انسانی بر بیان.

در نتیجه ممکنه این شیوه از هر ۱۰ نفر روی یک یا دو نفر جواب بده‌. به همین دلیل تصور میشه که این شیوه پاسخگو هست! و متاسفانه دیگران هم به اشتباه تصور میکنن مشکل از اونا بوده که نتونستن با این شیوه ساده جواب بگیرن! اومندی های عزیز باید دقت کنید که شما فقط نیاز تحصیلی ندارید. نیاز به مختلفی دارد که اشاره کردیم و تمام نیازهای شما باید در این مسیر مدیریت و هدایت بشه. هر کس به این شیوه تک بعدی به شما مشاوره کنکور بده ممکنه بتونه فقط از بعد تحصیلی شما رو ساپورت کنه. اما مسائل روانشناختی چی؟ در صورتی میتونه در بقیه زمینه ها هم به شما کمک بکنه که شما نیازهایی داشته باشید که دقیقاً اون فرد در سال کنکور داشته و نه بیشتر!! حالا به نظرتون با وجود این که آدم ها منحصر به فرد هستند و هرکس نقاط ضعف، نقاط قوت و چالش های خودش رو داره، چقدر احتمال داره که این اتفاق بیفته؟! همون ۱ از ۱۰ !! به این دلیل تعداد بسیار کمی از افراد با این شیوه جواب میگیرن. اگر شما ۳ روز قبل از کنکور یک استرس کنترل نشده بهتون دست داد چیکار میکنید؟ ایا این استرس عجیب با چند تا جمله انگیزشی برطرف میشه؟ خیر. وقتی روانشناس تحصیلی ندارید اصلا نمیتونید انتظار داشته باشید که مشکلات روانشناختیتتون به صورت اساسی و پایه ای حل بشه. میتونید بهترین ویژگی های مشاوران کنکور انسانی رو در ” مشاور کنکور انسانی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟” ببینید.

همکاری تیم مشاوره کنکور انسانی

هماهنگی مشاوران کنکور انسانی

پس هرکس باید کار خودش رو برای شما انجام بده. اماااا یه نکته خیلی مهم وجود داره و اون اینه که این افراد باید باهم هماهنگ باشن. مثلا مشاور از مشکلات روانشناختی شما، عللش و راهکارهاش باخبر باشه و شاید لازم باشه که در برنامه تحصیلی شما این موارد رو لحاظ کنه. همچنین روانشناس تحصیلی هم باید از روال پیشرفت درسی شما با خبر باشه تا بهتر بتونه مشکل شما رو ریشه یابی و حل کنه. بنابراین مشاوره تحصیلی باید علاوه بر علمی بودن یکپارچه هم باشه و منظور از یکپارچه بودن اینه.

پس مشاوره با رتبه های برتر کنکور انسانی و عمل به توصیه رتبه برترهای کنکور انسانی لزوما بد نیست و خیلی هم خوبه. اما اگر به تنهایی باشه ممکنه بخاطر حس اعتماد به نفس کاذبی که بهتون میده حتی مضر هم باشه. پس این موضوع به تنهایی بسیار برای شما آسیب زاست.

پادکست انگیزشی مشاوره کنکور انسانی

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button