مقالات

منابع جذاب یادگیری زبان انگلیسی

منابع جذاب یادگیری زبان انگلیسی

در مقایسه با سایر زبان ها، نیاز به آموزش زبان انگلیسی، روز به روز در دنیا بیشتر احساس می شود و به عنوان یکی از پرکاربرد ترین زبان ها از ان یاد می شود.  در همین راستا، مردم به طور فزاینده ای زمان خود را برای مطالعه زبان انگلیسی در قالب زبان دوم خود اختصاص می دهند.  در واقع، بسیاری از کشورها آن را در برنامه درسی مدارس خود گنجانده اند و آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را از سنین پایین شروع می کنند.  با این حال، ارزش واقعی این زبان این است که به حذف بسیاری از موانع از زندگی ما کمک می کند،  چه برای یافتن شغل جدید و چه سفر و مهاجرت… .  به عبارت دیگر، به پیشرفت در زندگی در سطح شخصی و هم در سطح حرفه ای به کمک ما می اید. افراد در جایگاه یک موجود اجتماعی، در سطح جوامع مختلف به طور مداوم با یکدیگر تعامل خواهند داشت. در این حالت، زبان انگلیسی زبان واحدی است که تفاوت گویش ها را یکپارچه می سازد.

منابع جذاب یادگیری زبان انگلیسی😍

باتوجه به بالا رفتن نرخ زبان اموزان انگلیسی، راه های یادگیری این زبان هم به طور هم زمان افزایش پیدا کرده است. البته لازم است در نحوه یادگیری و انتخاب هایتان دقت کافی را به عمل اورید.

منابع رایگان و دیجیتالی ارزان زیادی وجود دارد که شما میتوانید با تجربه های جدید زبان انگلیسی را بیاموزید. همچنین بازی های متفاوت با ابزار های سرگرم کننده و جذابی طراحی شده است که به شما کمک می کند تا مهارت های مختلف را به همراه بازی و سرگرمی یاد بگیرید.

یادگیری زبان انگلیسی

 معرفی فیلم های بنفش برای یادگیری زبان انگلیسی

سهم زیادی از یادگیری شما در بطن فیلم ها و سریال ها است، با تماشا کردن فیلم های مختلف باتوجه به سبک علاقه تان می توانید دایره لغات خودتان را بالا ببرید و با جمله بندی های مختلف اشنا شوید.

  • برای مثال، یکی از فیلم هایی که حول زندگی افراد می چرخد، و در ان راجع به انواع وضعیت شکست، موفقیت، دوستی ها، جدایی ها و… بحث شده است، سریال “How I met your mother” می باشد.

در این سریال جذاب، در هر قسمت ابعادی از زندگی روزمره شخصیت های فیلم بررسی شده، که باعث می شود شما بتوانید به خوبی درمورد اتفاقات زندگی تان و روند آن صحبت کنید.

  • همچنین، اگر به ژانر کمدی  علاقه مند هستید، یا برای تقویت زبان فرزندان خود به دنبال کارتون هستید، مجموعه پویانمایی “family guy” میتواند انتخاب درستی باشد.

پادکست ها و موسیقی های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی

اگر عادت کنید که با علاقه و اشتیاق به پادکست ها و موسیقی ها و اخبار انگلیسی گوش دهید، رفته رفته متوجه میزان پیشرفت خارق العاده خود در مهارت های لیسنینگ، اسپیکنیگ و… می شوید. با این شیوه ها درک شما از جنبه های متفاوت فرهنگی، اداب و رسوم، ارزش ها و… بالا خواهد رفت. یکی از بهترین پادکست ها پادکست The joe rogan podcast است.

در این پادکست، مصاحبه با افرادی که از سطح علمی بالا برخورد دار اند و یا مشهور هستند در مورد تجربیات مختلف بحث می شود. شما هم می توانید با این تصور که در حال مصاحبه هستید، هر شب برای تقویت اسپیکینگ و رایتینگ خودتان در این قالب صحبت کنید.

یادگیری زبان انگلیسی

 در زمینه اهنگ و موسیقی خوانندگان بسیار مطرحی هستند که می توانید ان ها را انتخاب کنید. اما مهم است که شما تا حدی متوجه معنای اهنگ شوید، برای نمونه خواننده محبوب امریکایی به نام Billie Eilish که به نسبت سایر خوانندگان، شفاف تر و واضح کلمات را بیان می کند و این به درک بهتر شما کمک می کند.

یکی دیگر از خوانندگانی که لهجه زیادی در اهنگ هایش موج نمی زند، “Sia” است و با افراد معروف دیگری نیز در این زمینه فعالیت داشته است. این یکی از مزایای اهنگ های “سیا” است، که در نهایت باعث می شود با تمرکز و حواس بیشتری متوجه منظور ان شوید. همچنین اگر مایل به یادگیری سایر زبان های مهم دنیا مانند فرانسوی، المانی و … هستید این زبان می تواند رابطی برای فهم بیشتر در یادگیری شما شود، برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می کنم مقاله تاثیر زبان انگلیسی بر یادگیری فرانسه را مطالعه نمایید.

در نتیجه

هر چه تسلط بیشتری بر روی زبان انگلیسی پیدا کنید، زندگی با کیفیت تری را تجربه خواهید کرد. باشگاه اومند، اماده همکاری با شما جهت یادگیری با جدیدترین متد ها است. برای اومندی شدن می توانید از طریق این لینک و یا شماره تماس های پایین صفحه از مشاوره رایگان و سایر خدمات بهره مند شوید.

بنفش باشید!💜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *