استادان برادران جعفریان

تخصص:تدوین و موشن گرافیک

درباره متخصصین

…………………

نام استاد: علیرضا جعفریان، امید جعفریان
مدرس دوره‌های تدوین و موشن‌گرافیک
هدف از برگزاری: آینده‌ی شغلی اصلا دور و دست‌نیافتنی نیست. همین حالا میشه بخشی از آینده‌ی شغلی یا اصلا همش رو ساخت. هدف برگزاری این دوره‌ی آموزشی همینه. اگه دوست داری در آینده یه تدوینگر، موشن‌گرافیست و یا فیلمساز و کارگردان بشی، این دوره‌ی آموزشی چند قدم می‌ندازت جلو.
قابل توجه‌ترین ویژگی‌ها: آموزش تدوین و موشن‌گرافیک از صفر تا صد. بدون جزئیات دست و پاگیر، بدون اتلاف وقت، بدون آموزش چیزهایی که کاربرد ندارن، پروژه‌محور و کاربردی.
شیوه‌ی خاص تدریس: پروژه‌محور، با هدف کسب درآمد زودبازده.
شیوه برگزاری چالش‌ها یا پرسش و پاسخ‌ها از کاربر: انجام پروژه‌های عملی.
افتخارات: . تدوینگر و موشن‌گرافیست صدا و سیما. کارشناسی ارشد هنر از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه هنر تهران، نفر دوم در کنکور کارشناسی ارشد، 10 سال سابقه‌ی تدوین، موشن‌گرافیست و تدوینگر صدا و سیما، همکاری با شبکه‌های دو، سه، آموزش، پویا در برنامه‌های زوجی‌نو، در انتهای الوند، مسابقه مشاعره و غیره. ساخت چندین فیلم کوتاه، برنده‌ی بهترین موسیقی نمایش در جشنواره تئاتر شاهد، ساخت تیزر برای برند‌های مهم کشور، ساخت تیزر برای خواننده‌های مطرح کشور از جمله گروه چارتار، ساخت مستند برای کاوه آفاق. ساخت مستند برای سازمان نیروهای مسلح کل کشور.
توانایی‌ها: تدریس تدوین به صورت علمی برای علاقه‌مندان به تدوین‌های سینمایی، تدریس تدوین به صورت عملی و زودبازده برای علاقه‌مندان به تیزرهای اینستاگرامی، موزیک ویدیو و تیزرهای تبلیغاتی.
با استاد…. همراه باشید اگر: حوصله‌ی آموزش‌های غیرکاربردی و طولانی رو ندارید.
با استاد… همکاری نکنید اگر: خیلی وقتِ اضافه برای یادگرفتن تدوین دارید!
شیوه و میزان درگیری اطرافیان و اولیا کاربر:___
تکالیف و چالش‌های خارج از زمان برگزاری دوره: انجام پروژه‌های واقعی تدوین و موشن‌گرافیک. انجام پروژه‌هایی که تکلیف هستند اما از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش می‌شوند!
منابع اصلی استفاده‌شونده در طول دوره: منابع روز آموزش تدوین و موشن‌گرافیک.
وسایل مورد نیاز کاربر: لپ‌ تاپ یا کیس با امکانات متوسط رو به بالا.
محدودیت‌های دوره: __
تهران

this is omand club

here we take a good care of your wish

میزان رضایت

رضایت باشگاه از متخصصین 100%

Contact