سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

Home » فروشگاه1

فروشگاه اومند میتونه زندگی شما رو تغییر بده!!

لذا با آرامش واردش بشید و حتما یه آرزو کنید!!💫

در ابتدا، اینجا باشگاه اومنده
یک باشگاه کامل برای کودکان و نوجوانان.
شما در ابتدا هدف خودتون رو مشخص میکنید، یا اومند براتون مشخص میکنه(که این خودش یک فرایند کامل و تخصصیه!)
و سپس از این فروشگاه هر چیزی که بخواین انتخاب میکنید(یا کارشناسان ما کمکتون میکنن که انتخاب کنید)
در واقع شالوده ی اومند یک چیزه؛ به هدف رسانی شما!
اومند در این مسیر تمام امکانات لازم برای رسیدن به هدف شمارو بهتون میده و اینجاست که دو نکته بسیار حائز اهمیت هستن ۱-تمام امکانات اومند بر اساس شرایط آموزشی و اهداف کاربر بهش ارائه میشن و کاملا کاربر محور هستن و از پیش تعیین شده نیستن ۲-هر کدوم از خدمات اومند متخصص خودشون رو دارن یعنی حتی ریز ترین آموزش ها صرفا توسط متخصصین همون بخش آموزش داده میشن و اومند هم در انتخاب متخصصینش بسیار سخت گیری میکنه و جامعه ای از کاربلد ترین متخصصین رو کنار خودش داره!

یه توضیح ریز دیگه هم بدیم که:

اینجا هر خدماتی که بهت ارائه میشه از پیش تعیین شده نیست! یعنی چی؟ یعنی اول میایم سن تو رو شخصیتت رو هدفت رو وضعیت آموزشیت و… هر نکته‌ی شخصی و مهم تو رو شناسایی میکنیم؛ بعد مسیرت رو طبق اونها میچینیم.
تازه اگه امکانات بخش های مختلف رو انتخاب کنی؛ این خدمات هم با هم هماهنگ هستند و همشون به موازات موازات هم و بر اساس مسیر شغلی و تحصیلیت پیش میرن!
و در نظر بگیرید که
اومند یعنی:پشتیبانی، پیگیری و آنالیز!
چرا؟
چون شما از هر کدوم از خدمات که بخواید استفاده کنید یه پشتیبان دارید که مرتب هواتون رو داره و پیگیر کاراتونه! و در واقع پل ارتباطی شما با متخصص های مسیرتون هستن، پشتیبان ها به صورت مرتب از شما گزاش کار میگیرن و هفتگی کیفیت کار های شما با اومند رو کنترل میکنن!

بعدشم در زمان های مشخص شما کارگاه های آنالیز دارید که متخصص های اومند (از اساتید تا روانشناسان و…) که باهاتون کار میکنن میان شما رو بررسی میکنن و روند کاری و پیشرفتتون رو چک میکنن.(دقیقا یکی از اصلی ترین وجوه تمایز اومند که باعث میشه شما چند روشه نشید!😉✌🏻)

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو
حساب کاربری من
Call Now Button