به باشگاه اومند خوش آمدید! ما در باشگاه اومند چه کار میکنیم؟ حتما اینجا کلیک کنید تا بدانید...
0
02128429823

تعهدنامه باشگاه اومند

بسمه تعالی

با سلام

باشگاه اومند سعی در تولید و توزیع برنامه ها،تکنیک ها ( و تمام موارد موجود در طرح انتخابی ) به بهترین شیوه ممکن را دارد تا با پیگیری های مستمر، روش ها و برنامه های با کیفیت و دوره ها و آزمون های مفید، کاربر را به هدف اصلی خود نزدیک و نزدیک تر کند.

امید است شما به عنوان کاربر باشگاه اومند مواردی را که در باشگاه اومند برای پیشرفت شما تعیین میشود، از جمله برنامه ها و تکنیک ها را منظم و منطقی انجام دهید و در مسیر پیشرفت مصمم قدم بردارید و از امکانات انتخابی منظم استفاده کنید و در دوره ها حاضر و از آن ها نهایت استفاده را ببرید.

باشگاه اومند با تمام طرح ها، ارزیابی ها، پشتیبانی ها و هر امکاناتی که در خود جای داده است صرفا خواستار پیشرفت شما کودکان، نوجوانان و جوانان است و به علاوه تمام تلاش خود را میکند تا خانواده ها را با شکوفایی فرزندشان سربلند کند.

به امید روزی که تمام کودکان، نوجوانان و جوانان ما به اهداف خود برسند و باعث افتخار خود و خانواده شان بشوند.

قوانین مربوط به ضمانت بازگشت وجه باشگاه اومند

۱- ضمانت بازگشت وجه تنها در طرح های سه ماهه، شش ماهه و یکساله وجود دارد و در طرح های ماهانه ضمانت بازگشت وجه وجود ندارد.

۲- در صورتی که کاربر از حضور در باشگاه طبق شرایط انصراف دهد طبق شرایطی وجه پرداختی به کاربر برمیگردد.

شرایط بازگشت وجه پرداختی در طرح های سه ماهه، شش ماهه و یک ساله

۱- مبالغی که مربوط به روز های قبل از انصراف میباشد (حق الزحمه روز هایی که کاربر در باشگاه فعالیت کرده یا از امکانات استفاده کرده و عضو باشگاه بوده) از کل مبلغ کسر میشود و قابل بازگشت نخواهد بود.

۲- ۱۸ درصد از مبلغ پرداختی کاربر به عنوان خسارات احتمالی از باقی مانده (منظور باقی مانده مبلغ پرداختی کاربر پس از کسر حق الزحمه روز های حضور در باشگاه است) مبلغ پرداختی کاربر کسر میشود و قابل بازگشت نخواهد بود.

۳- اگر کاربر طرحی داشته باشه و در حال استفاده از آن باشد برای انصراف و بازگشت وجه حتما باید درخواست خود را تا قبل از اخرین روز اشتراک آن‌ ماه خود ثبت کند در غیر اینصورت هزینه ماه بعد نیز از حساب کاربر به طور کامل کسر شده و قابل بازگشت نمیباشد. (به طور مثال اگر کاربری طرح سه ماهه خریداری نمود، ماه اول در هر صورت بعلاوه ۱۸ درصد خسارت احتمالی از حساب او کسر میشود و اگر از ماه دوم دیگر متقاضی عضویت در باشگاه اومند نباشد، باید تا روز اخر از ماه اول اشتراک خود (تا قبل از سی و یکمین روز اشتراک) تقاضای انصراف از باشگاه اومند را ارائه دهد. در غیر اینصورت اگر اشتراک کاربر وارد روز سی و دوم یعنی ماه دوم خود شد، هزینه کل ماه دوم نیز از حساب کاربر کسر شده و کاربر صرفا میتواند انصراف خود را برای ماه سوم ثبت کرده و ضمانت بازگشت وجه ان را دریافت نماید.

قوانین مربوط به خرید دوره ها

با توجه به این که رزومه اساتید و متخصصین و توضیحات دوره کاملا شفاف و قابل درک می باشد، لذا به محض خریداری دوره امکان بازگشت مبلغ وجود نخواهد داشت. ( این قانون همانطور که گفته شد مربوط به دوره ها میباشد که جداگانه خریداری میشوند و ربطی به پکیج ها ندارد و پکیج ها قوانین بازگشت وجه مربوط به خود را دارند که قید شد. )

قوانین مربوط به اختیار فایل ها

به طور کلی تمامی فایل هایی که با هر فرمتی از باشگاه به عنوان کاربر دریافت میکنید متعلق به شماست، اما با توجه به تعداد فایل های ارسالی در پنل شما، برای راحتی خود شما کاربر عزیز در یک بازه زمانی مشخص ( مثلا هر دو ماه یا هر سه ماه یا هر شش ماه ) با توجه به تعداد فایل های ارسالی از سوی باشگاه به شما،فایل های ارسالی پاک شده تا بی نظمی در پنل کاربری شما ایجاد نشود.

برای این که بتوانید فایل های خود را همیشه نزد خود نگه دارید میتوانید آن ها را دانلود کنید و در سیستم یا موبایل شخصی خود ذخیره کنید تا در صورت پاکسازی صفحه مشکلی برای آن ها ایجاد نشود.

البته توجه داشته باشید که ارزش مادی و معنوی هر فایل مربوط به تاریخ استمرای آن است و بعد از گذشتن تاریخ عملا کارایی خود را برای شما از دست خواهد داد، اما در کل تصمیم با شماست که آن ها را بعد از تاریخ مقررشان نزد خود نگه دارید و یا آن که آن ها را پاک نمایید.

اما مطمئن باشید حداقل تا یک ماه بعد از سر رسیدن تاریخ مقرر همچنان فایل ها در پنل شما موجود می باشند.

Call Now Button